Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez pozitív vagy neagtív?

Ez pozitív vagy neagtív?

Figyelt kérdés

Párom kidobta, szerinte negatív.


[link]



2016. dec. 11. 13:03
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
0%
Negatív
2016. dec. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
93%
Hogy lenne negatív? A rozzant gépemen is látom, hogy nagyon halvány pozi... nyilván ebből még bármi lehet, de ezen ott a halvány második csík... Kérdező tesztelj, ha már késik.
2016. dec. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
93%

Haaat...


Halvanyan ott van a masodik vonal.

Csinalj masik tesztet!

2016. dec. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
csinálj reggeli vizeletből másik tesztet. Nekem kicsit erősebb volt, jól kivehető, de az is halvány volt, végül baba lett, ma 8 hetes :)
2016. dec. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Halványan ott a 2 ik csik.
2016. dec. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Nemhogy késik, 8-10napja múlt el a menstruációm. Nem tervezünk babát, de persze semmiképpen nem vetetnénk el ha megfogan. Kb 3-4hete voltunk együtt párommal, mostanában nincs igazán időnk egymásra. 2-3 napja elkezdtem enyhén vérezgetni ami idegesített, de néha szokott ilyen lenni nálam peteéréskor. Tegnap viszont megjött megint, így megijedtem, tanácstalan vagyok.


Lehet terhes voltam és most elvetélek? Vagy csak vér kerülhetett reggel a vizeletmintába? Ennyi idő elteltével az együttlét után nem kellene már erősebbnek lennie a csíknak? Mit csináljak?

2016. dec. 11. 13:21
 7/18 anonim ***** válasza:
93%
Mindenképp minèlharabb orvos.
2016. dec. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Nekem a legutolsó kémiai terhessegnel mikor megjött, rá egy hétre még jól látható volt a pozi teszt, pedig nem volt baba. A helyedben csinálnék másik tesztet, hogy erősödik-e.

Mennyi idő után jött ki ez a csík?

2016. dec. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Nem tudom mennyi időre jött ki, kb fél óra múlva tudtam meg hogy kidobta párom. Biztos voltam benne hogy full negatív lesz, mert szoktam figyelni a felmenő vizelet csíkját és alapból úgy gondoltam hogy ilyen régi együttlét után ha terhes vagyok már a pillanaton körvonalazódni fog a második csík. Max 1 percet vártam, majd félretettem hogy később kidobom. Szó szerint úgy kukáztam elő, csak akarva akaratlan beindult az agyam. Ilyen tesztem soha nem volt... Nem tudom hogy ilyenkor van teendő? Teszem fel, ha terhes voltam és most vérzek akkor elvetéltem, ez simán lelzajlik, s nem érdemes dokihoz menni, ha el is megyek már csak megállapítja ilyenkor hogy volt e terhesség vagy nem?? Nem vagyok az a nyafogós ember, nagy a fájdalom küszöböm is, szóval most nehéz választ találnom a kételyeimre. Ha terhes vagyok, pl most még tud valamit tenni a doki? Kicsit tájékozatlan vagyok ebben a témában.... Vagy most délután ismételjem meg a tesztet?
2016. dec. 11. 13:51
 10/18 anonim válasza:
Halványan ott van a csík.tesztelj megegyszer reggeli első vizelettel.irj h mi volt majd
2016. dec. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!