Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes? Július közepe...

Lehetek terhes? Július közepe óta nem menstruáltam! Két hetet feszül a mellem, és azóta a reggeli hőm is magas: 36,6-37,1 között van (saját magamhoz képest, augusztus óta mérem! )

Figyelt kérdés
Másfél hete csináltam egy negatív tesztet!Dokihoz jövőhéten megyek!
2008. okt. 7. 07:49
 1/4 A kérdező kommentje:
Egyébként már voltam dokinál akkor azt mondta, hogy ne izguljak mert van peteérésem, csak kimarad a menzi! De mindenki azt mondja, hogy ha van akkor menstruálnom is kéne!Ja és ezalatt a három hónap alatt már négy negatív teszten vagyok túl! Csináljak újat, mielőtt jövőhéten újra lát az orvosom?
2008. okt. 7. 08:00
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem ha július óta nem volt mensid akkor tuti nem vagy terhes mert a tesznek már kikellett volna mutatnia. sőt!!
2008. okt. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szia! azt javaslom, amint tudod, keresd fel az orvosod, mert én is hasonlóan jártam, és sajnos nem baba lett belőle, hanem pcos:-( baba, pedig sajna azóta sincs. több sikert neked!
2008. okt. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Most eléggé elszomorodtam! Azt hittem, hogy a mellfeszülés és az állandó magas hő reményt adhat! :( Azért köszönöm!!!
2008. okt. 7. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!