Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Már egy jó ideje babát szeretn...

Babyke28 kérdése:

Már egy jó ideje babát szeretnénka párommal?

Figyelt kérdés
oktober 26-án volt meg a havim nov 28-án meg kellett volna jöjjön nem jött meg dec6-án csináltam egy teszt pozitiv lett rá pár napra meg ismételtem a teszt az is pozitiv lett....el vagyok bizonytalanodva nem tudom hogy ez most terhessége vagy a letrox nevü gyógyszer miatt van ...
2016. dec. 13. 22:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Szerinted???
2016. dec. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
83%
:) ez nem semmi kérdés... :) persze hogy terhesség
2016. dec. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Na, jól van, megyek aludni!

Te meg terhes vagy, es egyed a letroxot továbbra is!

Grat;)

2016. dec. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Ilyen h.lyék akarnak gyereket öcsém...
2016. dec. 14. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
A letrox pajzsmirigy gyógyszer. És a Letrox nem okozz Pozitív tesztet mert a Letrox Nem tartalmaz Hcg hormont... Tudom mivel én is szedem.. Szóval Gratulálok Boldog Babavárást Kívánok Neked 😄 😍 36 hkm
2016. dec. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Kedves emberek..azt mondta az orvos hogy letrox nevű gyógyszert terhesség alatt is lehet szedni..de nyilván mikor pozitív lett a tesztem abba hagytam mert csak azt a gyógyszert szeretném szedni amit nogyogyasz fog fel írni...mivel még nem voltam terhes nem ismerem tüneteket és amúgy érhető ha egy kicsit meg vagyok ijedve mivel sokáig rendszertelen volt a havim örültem hogy végre beallt a gyogyszertol ..es egy kicsit meg vagyok ijedve hogy megint nem jön meg...mert terhességi teszt nem csak a baba várostól lehet pozitív..egyes betegségektől is.. azért mert valaki normálisan fel tesz egy kérdést nem kell rögtön neki esni..ha negatív ember vagy és az életedben nincs semmi boldogság és tele vagy rossz indulattal akkor véleményed tartsd meg magadnak.tisztelet kivételnek nem mindenkinek szól ...
2016. dec. 14. 15:20
 7/16 anonim ***** válasza:
Az nem normális kérdés,hogy a gyógyszertől pozitív e a teszted....
2016. dec. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Olvastam egy nőgyógyász oldalán hogy hormon tartalmú gyógyszerek be folyasolhatjak a terhességi teszt...de mivel 27-en megyek orvoshoz ott majd minden ki fog derülni
2016. dec. 14. 16:38
 9/16 A kérdező kommentje:
Meg másik dolog amiért ezt le irtam azonkívül nem jön meg terhessegre utaló más jelen nincsen
2016. dec. 14. 16:55
 10/16 anonim ***** válasza:
nyugi, a teszt pozitív, tehát gratulálok :) tuti nem a gyogyszer okozza :) és hogy nincs tuneted? Semmi gond, én hétfon 6+3 hétnél voltam dokinál , már pulzálás is volt az embrionál, és semmi tunetem :D úgyhogy ezzel nincs semmi gond :) Lehet hogy nem is lesz , de kitudja , hisz korán van még :) Lehet késobb jonnek ki majd rajtad :) Csinálj 2 naponta tesztet, hogy erosodik e :) Ha igen, nincs miért aggodnod :) A doki majd megerosíti :)
2016. dec. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!