Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Rendben lesz? Pecsételés,...

Rendben lesz? Pecsételés, pozitiv teszt, uh-on semmi

Figyelt kérdés

sziasztok elég nagy dilemmában vagyok mert nem merek örülni bár biztos hogy terhes vagyok..

na kezdem az elején:áprolis 17én rendes időben rendes mensim volt elötte a peteérésem környékén voltunk együtt kb elsején aztán meg 17én mert nekem amikor a wc pairon észreveszem utána még két napig tisztasági betét sem kell mert nem piros ez után 2-3 napig tart 27én reggel jött valami maszat barnás pirosas rögtön teszteltem ami pozitiv lett hivtam a dokimat másnap mentem hozzá csinált hasi meg hüvelyi uh-ot de nem talált semmit

mondtam neki mikor mensiztem azt mondta:nem lehet terhes minek mentem..?ilyenek mondom az előzö terhességemnél(3éves fiam)is maszatoltam kicsit az elején meg poziti teszt,na erre leküldött ott tesztre ami pozitiv lett azt mondja:sajnos pozitiv azért sajnos mert nem találja a terhességet és ő szerinte vsz méhenkívüli menjek vissza kedden és keresi tovább

hát a pecsételés másfél napig tartott már semmi jele és nem is görcsölök

abban reménykedek hogy nagyon hamar észrevettem és nem lesz baj

szerintetek?szerintem a méhen kivülit ugyanannyi esélye van látni mint a méhen belülit nem?félek ha kedden megyek még mindig nem találja mert hisz akkor is elég kicsi még kb(3hetes lehet)vagy nem?

aki volt hasonló helyzetben irjon légyszi vagy tud valami esélyt

ja a fiammal 4hetesen voltam először és még hasival nem volt látható a 6hetesen sem csak hüvelyivel látták akkor már szivhang is volt:)

de most?félek:(


2010. máj. 2. 15:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem, keress egy másik orvost, ha jól értem, az előző terhességednél se látta az UH-n a most 3 éves gyereket....
2010. máj. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

szia igen de eléggé hátrahajló a méhem ez is indokolhatja

köszi hogy írtál:)

2010. máj. 2. 15:44
 3/7 eszo ***** válasza:

Szia!

Szerintem is keress másik dokit..ő nem vmi megértő veled..

Sokkal pozitívabban kellene hozzáállnia a dolgokhoz!


Remélem méhen belüli lesz, csak még kicsi, és azért nem látta!

Szorítok!

2010. máj. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia! Te magad megírtad az első kicsinél ennél a dokinál pont így jártál... Rendben lesz, az a kisfiaddal is minden rendbe ment, válts orvost mert kétszer ugyanazt a hibát elkövetni... Esetleg igyál palástfű teát, olvass itt utána (az jó vetélés ellen is méherősítő stb). Majd írd meg mi lett mindenképp! Szurkolok!
2010. máj. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
sziasztok köszi hogy írtok:)lehet hogy nem megyek kedden hanem csak pénteken egy mások dokihoz de ha olyan picike még ő sem fogja látni:(szerintetek mikor eshettem teherbe?a leirtak alapján 17-én?esélyes?bár ha hónap elején akkor meg se jött volna nem?a fiammal rögtön nem jött meg...
2010. máj. 2. 18:19
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem is dokiváltás. Amúgy meg az én kislányomat sem látták még 6 hetesen uh-on csak a petezsák szélét és emlékszem nagyon megijedtem, hogy nincs is ott de ma már 9 éves:-) Semmi gond nem lesz csak korai az uh.Majd írj mi történt.

2010. máj. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

sziasztok megjöttem a dokitól most aranyos volt és még emlékezett is rám:)nem talált semmit a méhemben és elküldött ujra terhességi tesztre azt mondta reméli negativ lesz mert ha pozitiv akkor tuti hogy méhenkivüli és műtét a keresés után persze

és képzeljétek negativ lett tehát még barázdálódási szakaszában felszivódhatott vagy ilyesmi most ennek örülök mert ez a kissebbik rosz persze ha azt mondja hogy látja és nincs gáz akkor most vigyorgok de ...szerintem ennek örülnöm kell jelneleg köszi mindenkinek aki irt :)

2010. máj. 4. 11:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!