Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Emelkedett testhő jelentheti,...

Emelkedett testhő jelentheti, hogy babánk lesz?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ébredési hőm a peteérés óta. 36,9-37,1.Alaphőm 36,3.Napközben is megértem ma többször (tudom, hogy nem sokat számít), és furcsa mert nem vagyok beteg és 37,2-37,3 egész nap a hőm. Semmi tünetek nincs csak mikor nyújtózkodom akkor visszagörnyedek mert megfájdul a hasam alja. Menzeszig még van 1 hetem. Szerintetek ez a hő és hashúzódás utalhat arra, hogy babánk lesz?
2016. dec. 15. 16:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Az apácáknak a zárdában is ennyi a hőjük tüszőrepedés után. A hő kizárólag akkor utal babára, ha eltelt 14-15 nap a tüszőrepedés után, még mindig fönn a hő és nem jön meg a vérzés. De ekkor már a pozitív tesztből és a késésből is kiderül.
2016. dec. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem biztosan felment már a nemvárt előtt, de én soha nem höméröztem, hanem nagyon rosszul tűröm a höemelkedést, emiatt észrevettem, 37,1 volt esténként, a nemvárt előtt, utána két héttel már rendszeresen 37, 6, 37,7-ig is felment. Azért, ne vedd biztosra, sok más oka is lehet.
2016. dec. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Az 1es jól leírta.Ebből csak arra lehet következtetni h megtörtént a tüszőrepedés.

Viszont ha eddig nem memt fel ennyire tüszőrepedés után akkor gyanús.

2016. dec. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Eddig minden alkalommal max. 36,7 volt. Meg most a melleim is fájdogálnak. Nem jellemző pedig
2016. dec. 15. 18:51
 5/7 A kérdező kommentje:
Ja.. Bocsi. És köszönöm a válaszokat :)
2016. dec. 15. 18:52
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

1 heted van nem vártig, babás tüneteid még nem lehetnek. nagyjából 4 nappal előtte már lehet valami. Addig az ovu utáni dolgokat érzed. A napközbeni hő nem számít semmit! Én évek óta hőmérőzök, baba nélkül is volt magas hőm napközben többször is... Az ébredési hőből lehet következtetni, nálam úgy látszódott, hogy 11. dpo-n nem lefele, hanem felfele araszolt a hőm, aznap én már halvány pozit teszteltem, de csak a nemvárt napján lett egyértelmű és akkor éltem bele magam :) Azóta az ébredési hőm fent van, 37,1 körül, de volt olyan reggel mikor 36,8-ra leesett, de másnap vissza, pedig akkor már 5 hetes terhes voltam így tovább nem mértem. Poénból megnéztem párszor napközbe volt mikor 37,4 volt de volt mikor csak 36...azt hittem kihülök. Szóval napközben ne méregess semmi értelme :)

Hajrá!


7hkm

2016. dec. 16. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm:=)
2016. dec. 16. 14:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!