Volt valaki úgy, hogy a clostylbegit szedése idején a menzesz alatt is magasan maradt a testhője?

Figyelt kérdés
Mert a menzesz első napján visszaesett a testhőm a múlt havi ciklusban. Most viszont mind az 5 nap alatt magasan maradt. (Egyébként ma vagyok az 5. napon). Szerintetek ez most jót jelent vagy rosszat? Vagy egyáltalán nincs is jelentősége?

#Clostilbegyt #emelkedett testhő
2016. szept. 24. 09:50
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia.

Nekem is viszonylag magasan maradt a hőmérsèkletem Én is clostys vagyok. Ez a 3. ilyen stimulálós hónapom. Az elsőben nem mértem a hőmet. A másodikban szépen leesett a ciklus napján, utána volt egy closty mentes hónapom, ahol szintén leesett. Most viszont Tegnap múlt el és még ma reggel is 36,5 volt a hőmérsékletem. Ennél alacsonyabb, 36-36,4 között szokott lenni és csak ovu után megy fel 36,6-37- ig.

2016. szept. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ezek szerint már ketten vagyunk ezzel így. Csak azt nem tudom továbbra sem, hogy ez jót jelent-e, vagy sem. Jó lenne tudni, hogy mire számítson az ember. :)
2016. szept. 24. 13:10
 3/10 anonim ***** válasza:

1- es vagyok.

Én szerdán megyek a dokimhoz, majd megkérdezem tőle és megírom, mit mondott.

Ti mióta próbálkoztok?

2016. szept. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi kedves 1-es! :) Mi fél éve próbálkozunk, és az első closty-s ciklusomban járok. Annyit még hozzá, hogy én az idén töltöm a 40. évemet, valószínűleg ezért is írta fel nekem a doki viszonylag hamar ezt a gyógyszert.
2016. szept. 24. 17:53
 5/10 anonim ***** válasza:

1#

Én 37 vagyok. Első babánk lenne.

Mi 4 éve várjuk, sok"csodaszert" kipróbáltunk már, de mind sikertelen volt.

Szorítok nektek! :-)

2016. szept. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hűha! Ha négy éve várjátok, akkor nagyon drukkolok nektek, hogy ebben a hónapban sikerüljön végre! :-) Egyébként a méhpempőt is próbáltátok már? Mi egy hete azt is szedjük a párommal. Nem tudom, mennyire hatásos, majd kiderül.
2016. szept. 25. 08:44
 7/10 anonim ***** válasza:

Igen. Ez volt az első, amit kipróbáltuk, majd a barátcserje kapszula és most a bükki füvesember babaváró tea csomagja...sajnos semmi nem hozott sikert.

De sokaknak jó a méhpempő. Hogyan fogyasztjátok?

Nálatok mi a probléma?

Nálunk sajnos velem van a baj. TSH-m volt picit magasabb a megengedettnél, progihiány, emelkedett insulin szint, peteérés hiánya, néhány plusz kg. Mindenre gyógyszert szedek már egy ideje.

Nekem már clostys kúra is volt többször, eredménytelenül! De SOHA nem adom fel! :-)

Jó azért néha beszélgetni erről olyan emberrel, aki szintén benne van, mert így erőt tud adni a másiknak!

Szorítok nektek nagyon!:-)

Katica (1#)

2016. szept. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nálam a progiszint az, ami az alsó értékhatáron mozog. Ez az első closty-s hónapom. Éppen ma fejezem be a gyógyszer szedését (5X2-t). Emellett még a méhpempőt szedjük még. Remélem, lesz hatása... És hát neked is ezt kívánom! :)
2016. szept. 25. 11:59
 9/10 A kérdező kommentje:
Ja igen! A méhpempőt úgy fogyasztjuk, hogy reggel és este is egy borsónyit. :)
2016. szept. 25. 12:01
 10/10 A kérdező kommentje:
A menzesz alatt az előző ciklushoz képest magasabban volt a testhőmérsékletem, de most a ciklus 2. felében még feljebb ment. Talán a closty az egész ciklusban emelkedett testhőmérsékletet eredményez?
2016. okt. 7. 16:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!