Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Feltétlen forduljak orvoshoz,...

Feltétlen forduljak orvoshoz, ha 4 nap késéssel jött meg, és előtte volt halvány pozitív tesztem?

Figyelt kérdés
2015. dec. 20. 19:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell..ha rendes a verzes es nincs panaszod fajdalmad! Nekem is volt ilyen 1* :( Kovetkezo honapunk mar sikeres volt!
2015. dec. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem aznap jött meg, mikor orvoshoz kaptam időpontot pozi teszt miatt. Azt mondta, h teszteljek egyet a menzesz elmúltával és ha pozi, akkor azonnal menjek. Szóval tesztelj egyet, ha elmúlt.
2015. dec. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm, akkor most várok ....
2015. dec. 20. 21:09
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem azt mondta az orvosom, hogy ilyenkor a "természet elintézi", és ha nincsenek terhes tüneteim, akkor nem kell tennem semmit. Ha valamit gyanúsnak vélek, akkor menjek el hozzá.

És valóban, semmi "folytatás" nem volt.

2015. dec. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Annyi még, hogy ha ez egymást követő több hónapon át ismétlődik, akkor viszont mindenképp menni kell.
2015. dec. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!