Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csak barna miert van ez?

Csak barna miert van ez?

Figyelt kérdés
Szombaton kellet volna megjönnie,késett 2 napot hétfön mensis görcsök azóta csak barnázok,semmi vér..teszt negativ eddig!miert lehet ez?köszi elöre is
2016. dec. 20. 17:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Erre nem konnyu valaszt adnunk, en azt javasolnam, hogy keress fel egy nogyogyaszt, mert 100% segitseget O tudna nyujtani. Ha valakinek volt is hasonlo tapasztalata, meg nem biztos, hogy neked is ugyanattol van. Tehat probalj meg kicsit megnyugodni (bar tudom nehez) es keress fel egy nogyogyaszt amint tudsz, bar unnepek elott nemhiszem, hogy kapsz idopontot sajnos.
2016. dec. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Persze felkeresem unnepek utan minden fele keppen.merrt 11 honapja probalkozunk a babaval de sikertelenul mar csak ezert is.. köszi a valaszt !!
2016. dec. 20. 19:43
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem vagyok 100%-ig biztos benne, de alacsony progeszteron-szint is okozhat barnázást. Azt érdemes kezeltetni, ha babát szeretnél. Szerintem orvos tudna neked a kérdésedre választ adni.
2016. dec. 21. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ertem enis gondoltam ra..majd kiderul koszi
2016. dec. 21. 16:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!