Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek lehetek terhes?

Szerintetek lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A menstruációm közepén le fekeüdtem a barátommal aki el ment bennem két napra rá vettem be esemény utáni tablettát, nem késő már vagy ugyan úgy hathat még? Valakinek van esetleg valami tapasztalata ezzel kapcsolatban? Mennyire bolygatja fel a menstruációs ciklusomat az esemény utáni tabletta?



2016. dec. 23. 03:09
 1/2 anonim ***** válasza:

Mikranyi esélye van h terhes leszel. Az h mennyire zavar be nem tudhatja senki. En ugyan nem vettem be sose ilyen bogyot de ket barátnőm igen. Egyiknek sem volt utana baj a ciklussal.

Kérlek az *lefeküdtem és *elment! Nem tudom, mi ez az új divat, hogy mindent kulon írtok.. ne! Koszi! Sorry

2016. dec. 23. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Van rá esély hogy feleslegesen vetted be.

Nekem ciklus végén volt rá szükségem, hát már késő volt...

2016. dec. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!