Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet hogy spontán vetélésem van?

Lehet hogy spontán vetélésem van?

Figyelt kérdés

Volt egy olyan gyanúm hogy terhes vagyok, mert elfejejzettem bevenni a fogamzásgátlómat egysuer, most olyan 6.hétbe lennék. Igaz pár hete megjött, de mivel alig volt valami már kezdt gyanakodni, bem kezdtem el az új levelet már szedni, de azóta gumival védekeztünk.

Ma vagyok 25.napomba ha a mensit nézzül, és nekem mindig késő volt. Reggel iszonyú görcsökre keltem, és hogy vérzek. Olyan fél óra múlva amikor epmentem mosdóba, még ültem ott egy kicsit, mert jól esett görnyedni, egycsercsak hallom hogy valami pici csobban... Valami kiesett belölem és csobban a vízben.

Tényleg lehet hogy zerhes voltam és most vetélek?

Ha mensim lenne akkor egy héttel hamarabb jött meg.

De olyan görcsrim vannak mint még soha.


Senkinek nem mondtam el a gyanúmat, mivel még csak 18 vagyok, végzős, és eléggé szigorú családom van.



2016. dec. 23. 07:53
 1/8 A kérdező kommentje:
A helyesírási hibákért bocsánatot kérek, nem vagyok túl jó a telefonról írásban, plusz nagyon kapkodtam mert félek
2016. dec. 23. 07:55
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha abbahagytad a gyógyszert, az miatt is lehet. Más a hormonháztartásod, így a mensid ideje és állaga is más lehet.

Ha terhes lennél, kb 1 cm-es ilyenkor a magzat.


De inkább az van, hogy a gyógyszer abbahagyása okozott borulást a szervezetedben.

Amúgy a teszt sokkal megbízhatóbb, mint a "Volt egy olyan gyanúm".

2016. dec. 23. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Tudom hogy a teszt biztosabb lenne, de féltem venni

És köszönöm a válaszod

2016. dec. 23. 08:49
 4/8 anonim ***** válasza:
76%

Aha.

És most jobb, hogy bebeszéltél magadnak egy terhességet, meg egy vetélést???


És ha nem vetélsz, de terhes vagy??? Majd amikor megmozdul elmész orvoshoz? Vagy amikor jönnek a fájások??? A terhesség nem egy olyan "probléma", amit az idő megold. Arról minél hamarabb tudnod kell, hogy ne az idő döntsön, hanem TE!

2016. dec. 23. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem kegyetlenül fájt a bogyó utáni első menzeszem. Szerintem nem vetélés. De ha nagyon tudni akarod, a teszt vetélés esetén is marad pozitív egy ideig, mert a HCG nem ürül ki azonnal.
2016. dec. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
53%
A lábad nem féltél szétrakni, de tesztet féltél venni. Ismét egy életképtelen, akit csak az ösztön tart életben.
2016. dec. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

En mar azt nem ertem, hogy hogy jon ossze a 6.het meg a 25. nap.

Ha gyogyszert szedsz, akkor szerintem eleg szabalyos a ciklus. Hogy jott meg akkor par hete? A ciklus kozepen? Vagy akkorra vartad?

Mikor volt az utolso rendes menzeszed?

Amugy a gyogyszer abbahagyasa okozhatja hogy hamarabb vagy kesobb jon meg...at kell allnia a szervezetnek. Es okozhat erosebb, gyengebb verzest is...nem feltetlenul kell a legrosszabra gondolni. De ha aggodsz, akkor tenyleg csinalj egy tesztet.

2016. dec. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem voltál terhes és nem vetélsz.

Az viszont sokat segítene, ha nem szednéd összevissza a gyógyszert. Most, hogy abbahagytad, min. fél év szünetet kell tartani, mielőtt újra szedni kezded, hogy ne vágja tejesen taccsra a hormonháztartásodat.

Egyébként meg olvasd el azt a r.hadt betegtájékoztatót, mert azért adják. Le van benne írva, hogy mikor áll fenn a terhesség lehetősége, és egyébként mi a teendő, ha kimarad egy tabi. Nem te vagy az első a világtörténelemben, aki elfelejtett bevenni egyet...

2016. dec. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!