Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt egy spontán vetélésem 5...

Volt egy spontán vetélésem 5 hónapja. Azóta nem sikerül a baba (pedig akkor elsőre összejött). Kinek mikor sikerült újra teherbe esni vetélés után? Tapasztalatokat kérek.

Figyelt kérdés
Már aggaszt a dolog.. valamiért attól félek,hogy többé nem lehet gyerekem :((

2016. okt. 1. 18:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Munkatarsam egy eve igy van. Nem aggodik, 26 eves, boven van idejuk. Ha fel ev mulva semmi, akkor ujra orvoshoz megy.
2016. okt. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Spontán után (ami elsőre összejött) pihentettük a témát 3 hónapig, aztán 4 hónap kellett, míg összejött (így összesen 7), már én is aggódtam, de a 4 hónap is teljesen oké, csak ugye a korábbi gyirs siker miatt azt gondoltam megint szerencsénk lesz.
2016. okt. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
én is minden hónapban lerágom mind a 10 körmöm..aztan most is késett 5 napot .. már kezdtem örülni.. megvettem a tesztet ,mire hazaértem vele a patikából már meg is jött..
2016. okt. 1. 18:59
 4/12 anonim ***** válasza:
Mised ab utan 9.sikertelen honap elotte 2 honap alatt ossze jott..
2016. okt. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Első hónapban sikerült a vetélés utàn. De a tesó pl 1 év alatt jött össze utàna, a legkisebb pedig 3 hónap alatt.

Szerintem nem a vetéléshez van köze. Nem mindegyik baba sikerül egyből van amikor vàrni kell.

Baràtnőmnek 7 hónap volt. Pedig nekik is elsőre összejött az első terhessége.

2016. okt. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
január óta várunk:(
2016. okt. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Tavaly 34 hetes magzatot vesztettunk el. Ő egybol jott. Halvaszules utan 6 honap pihi volt majd azota 5 sikertelen cikluson vagyunk tul es nem ertem...
2016. okt. 2. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Kitartás csajok!!

Szörnyű,hogy mennyien járnak ugyan abban a cipőben :(

2016. okt. 2. 11:30
 9/12 anonim ***** válasza:

Áprilisban műtéttel befejezett vetelesem volt 8 hetesen.

Utána a harmadik ciklusban lettem terhes.

Amit másképp csináltam : palàstfű teát kezdtem inni.

Előtte az elhalt terhessegemre több, mint egy évet vártam. Nekem a tea segített!

Próbáld ki esetleg!

2016. okt. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Elso veteles utan azonnal sikerult a masodik terhesseg, ami szinten vetelessel vegzodott. Aztan tudatosan rapihentunk, teljes eletmod- es szemleletvaltassal 9 honap mulva azonnal sikerult ismet es ezuttal vegre minden rendben ment!
2016. okt. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!