Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor fogant a babám? Ha...

Mikor fogant a babám? Ha tegnap az orvos 4,5 mm petezsakot látott, és 3 napja késik a menzeszem kb hány napja fogant a baba?

Figyelt kérdés
28-30 naposak a ciklusaim. Kedden kellett volna megjonnie csütörtökön esti pisibol pozitívat teszteltem és pénteken mentem el orvoshoz.
2016. dec. 24. 12:39
 1/4 anonim ***** válasza:
86%
Csak szülés után, DNS vizsgálattal lehet megállapítani melyik pali az apa.
2016. dec. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

28-30 napos ciklusnál a peteérés menzesz előtt 14-16 nappal van. Tehát 19 nappal ezelőtt, azaz 5-én.

A spermiumok 3-5 napig életképesek, és bent megvárják a kiszabaduló petesejtet. Tehát maga az aktus nov. 30. és dec.5. között bármikor lehetett.... De figyelembe véve, hogy nem vagyunk gépek, plusz 1-2 nap ide-oda belefér... Úgyhogy inkább azt mondanám, november 28 és december 7 között...

2016. dec. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Úgy van ahogy első írta. Utólag csak saccolni tudod melyik babszemtől fogsz fingani. Merthogy ennek a kérdésnek csak ilyen esetben van létjogosultsága. Terhesség alatt is van DNS teszt, de drága és nem tudom nálunk csinálnak-e.
2016. dec. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válASZOKAT. Kellemes ünnepeket kívánok Nektek!
2016. dec. 24. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!