Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha megtörtént a beágyazódás,...

Ha megtörtént a beágyazódás, akkor a hőnek fent kell lennie minden esetben?

Figyelt kérdés
Vagy mindenkinél más? Mert már 27.-én elméletileg túl voltam az ovun, bár igaz nem éreztem olyan erős görcsöket mint szoktam, és a hőm mára 4 tizeddel kevesebb mint tegnap. Nagyon érdekelne hogy most a hő mennyire számít? És hogy most mikor van fent és lent?? :)
2010. máj. 3. 14:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, fent kellene maradnia. Ha csökkent mára, akkor holnap meg is fog jönni a menszeszed (minden valószínűséggel). Nekem mindig így volt.
2010. máj. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia!Én mikor a kisfiamat vártam végig normál hőm volt, nem ment fel.Szerintem ez is egyén függő.
2010. máj. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De a menszeszem csak 11.-én kell hogy megjöjjön. Mindig pontos..31 naposak a ciklusaim.. :)
2010. máj. 3. 14:39
 4/7 A kérdező kommentje:
Akkor lehet hogy jobb ha nem nézem a hőt ! ? :)
2010. máj. 3. 14:40
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem is 26-27-én volt az ovum. Elindult szépen felfelé, majd a 3-4. dpon leesett és most újra magas 2 napja. Úgy szeretném ha menne még felfelé, és fent is maradna. Szóval akörül esett le neked, ahogy nekem is, ez belefér. Van ilyen, mert a lutaális szakaszban egyszercsak újra elindul az ösztrogéntermelés, és ez pici hőeséssel jár. SZóval nem gond, csak menjen újra fel neked is. Hajrá neked is!
2010. máj. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
luteálist akartam írni
2010. máj. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi :) Sok sikert neked is :) Szorítok!!
2010. máj. 3. 16:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!