Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akik ovuteszt segítségével...

Akik ovuteszt segítségével estetek teherbe, a pozitív ovuteszt előtti napokban voltatok együtt, vagy a pozitív ovuteszt utáni 1-2 napban, vagy aznap amikor az ovuteszt pozitív volt?

Figyelt kérdés

Köszönöm!


Persze tudom a többség előtte és utána ill aznap is, de hátha van, aki csak az egyik időszakban, így pontosan tudja:)



2016. dec. 26. 14:13
 1/9 anonim ***** válasza:
41%
Én a férjem közreműködésével estem teherbe.
2016. dec. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Hiába mondaná valaki, hogy csak 1szer voltunk ekkor együtt attól még nem lennél okosabb, hiszen számít apajelölt spermáinak minősége mennyisége kitartása, valakinek nem élnek sokáig de van akinek akár 5 napig is, pl tavaly én nem ovuteszteltem meg semmit nem csináltam, csak kb fél időben (szerintem ovu előtt 1-2 nappal) egyetlen egyszer voltunk együtt akkor lettem terhes (baba nem maradt velünk:( )


Most pozi ovu teszt a 16. napon volt. Együtt voltunk a 13. 16. 18. napon, és valószínű, hogy a 18. napiból fogant a picur, de ez szerintem az életben nem fog kiderülni...mert attól még a 16. napi együttlétből is foganhatott hisz csak két nap az eltérés.



Egy a lényeg, ha már célirányosan próbálkoztok, hogy ovu időben kétnaponta legyetek együtt. Persze így is csak 25% az esély, és ha még kisebb nagyobb gondjaitok is vannak, akkor még annyi sem.


Kitartás! Tudom, ha várja az ember akkor nehéz... mi 7 évet vártunk...


8hkm

2016. dec. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálam kétesélyes volt. 8dik 12dik és 14dik napon voltunk együtt. Az lh teszt a 12diken volt pozitív. Viszont a hőgörbe nem mutatta egyértelműen, mert a 12diken és a 14diken is volt hőleesés...
2016. dec. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ovu teszt után 1-1,5 nappal voltunk csak együtt, abból lett a baba.sok sikert!
2016. dec. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Elsovel tuti h ugy h a pozi teszt elotti napon voltunk egyutt, majd ovu utan 1-2 nappal. Szoval a 2 nappal korábbiból van a lànyom.

A fiam a pozi teszt napján kellett foganjon, előtte utana nem voltunk egyutt. Mert beteg volt a parom

2016. dec. 26. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én most használom először az LH tesztet, 25 darabot rendeltem, fél éve próbálkozunk. Úgy olvastam 2 napon mutat pozit, akkor és utánuk lévő negatív napon a legesélyesebb...Nem pontos a ciklusom, talán a múlt hónapban abbahagyott, 3 hónapon át szedett barátcserje az oka. Remélem most nem rendetlenkedik már, ezért és a több ideje tartó próbálkozás miatt kezdem használni. Sok sikert neked is! :) Első babát tervezzük, nagyon várjuk már a sikert!
2016. dec. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szepen az eddigi válaszokat.

Kedves Utolsó, neked is sok sikert!:) Esetleg ha sikerülne a baba és van kedved, írd meg:)

2016. dec. 29. 07:27
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Rendben, megírom ha úgy alakul! Elsőkörben egy pozi LH tesztnek is nagyon örülnék, hisz segítene! Te is írd meg! :D
2016. dec. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ok :))
2016. dec. 29. 13:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!