Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha ma pozitív lett az ovu...

Ha ma pozitív lett az ovu tesztem (erősebb mint a kontroll csík) akkor ha csak tegnap tudtunk együtt lenni az kevés a teherbeeséshez? Ovu elött 2nappal?

Figyelt kérdés

itt a kép a tesztről

[link]


2016. okt. 21. 19:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Így is összejöhet! Holnap se fog menni az együttlét?
2016. okt. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
nem sajnos mert a párom éjjel 3kor ér haza 2ig dolgozik vendéglátós :( meg holnap is ugyanigy. ovuelött két nappal voltunk együtt,az már sok idő? :/
2016. okt. 21. 19:55
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem sok, 2 nap még simán jó.
2016. okt. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Siman jo, az ovu a poziteszt masnap hajnalaban kezdodik
2016. okt. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
akkor elvileg most hajnalban lesz ovu. és csütrötök(tegnap) este együtt voltunk. az még 2nap sincs akkor igaz? jaj de jó lenne,annyira reménykedek hogy elég lesz :) kb másfél nap,csak életben marad legalább 1 kiskatona :) Köszönöm a válaszokat nagyon aranyosak vagytok,mindenkinek küldtem a zöld jelecskét :)
2016. okt. 21. 20:14
 6/13 anonim ***** válasza:
Valahol azt olvastam, hogy 3-4 napig is életképesen várakoznak a petesejtre a spermiumok. Szóval simán belefér szerintem. Állítólag a lánykák kitartóbbak, a fiúk meg gyorsabbak. Persze ez nem garancia. Sok sikert :)
2016. okt. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
igazából kislányt szeretnénk :) van már 1 kislányunk és hugicát szeretne ő is. persze mindegy a neme egészséges legyen,és sikerüljön ez a lényeg,de kicsivel jobban szeretnénk kislányt :)
2016. okt. 21. 20:36
 8/13 A kérdező kommentje:
lehet hogy a hajnalt se várja meg. nagyon szúr már a bal petefészkemnél. nem bánnám ha mielöbb kiszabadulna a pete :)
2016. okt. 21. 21:21
 9/13 anonim ***** válasza:
Mèg ha 2-3nap is Lenne, akkoris van esèly relax!:) varakoznak majd a kis katonàk
2016. okt. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
már megvolt az ovum,köszi :) most éjjel.(péntek éjjel) és csütörtök este voltunk együtt,remélem elég lesz :) Köszi a válaszod neked is ment a zöld jelecske :)
2016. okt. 22. 12:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!