Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fogamzásgátló mellett terhessé...

Fogamzásgátló mellett terhesség? Többi lent

Figyelt kérdés
1,5 évig szedtem Jangee fogamzásgátlót, de emellett is féltem a teherbeeséstől, szóval a párom sosem ment el bennem. Most váltottam gyógyszert. December 18-22.ig mensturáltam, és azóta, szóval kb. egy hete szedem ezt az új fogamzásgátlót. Tegnap a barátom elment bennem, most először, és nagyon aggódom, mi van ha a gyógyszercsere miatt még kevésbé hatékony a fogamzásgátló? És mivel még nagyon messze van a következő menstruációm, tesztelni sem tudok egy darabig, és sík ideg vagyok. Kérlek mondjátok meg, lehet-e ebből terhesség? Csak a következő menstruációnál tudok tesztelni? Van-e esetleg valamilyen tünete ami biztosan arra utal, hogy terhes lehetek? Köszönöm a válaszokat.

2016. dec. 27. 14:09
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Érdekes egy másik kérdésnél nemrég le lett cseszve a kérdező hogy miért nem védekeznek megszakítással is, mert hogy a gyógyszer sem 100%. De itt gyakorin senkinek semmi nem jó..
2016. dec. 30. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!