Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teherbe lehet esni rendes...

Teherbe lehet esni rendes óvszer használat mellett?

Figyelt kérdés

A barátommal utoljára szeptember elején voltam együtt, azután pedig megjott,nemsokára kellene újra az lennem.

Ma belázasodtam és fáj a torkom,fel vagyok puffadva. Azt figyeltem meg,hogy ha lefekszem sem laposodik le a hasam,hanem olyan kerek marad.

Lehet ez terhesség? :/ mindig óvszerrel védekezünk, utána pedig le is ellenőriztük és sosem volt kiszakadva.



2016. okt. 6. 18:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Nem gondolod, hogy rogton lesz hasad, ugye?

2016. okt. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem. Ha megfelelően van használva akkor nem eshetsz teherbe.
2016. okt. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
16. Hét után nől a pocak ha terhes lennél.. De már rég késne a menzid és lenne pozitív teszt is a kezedben szóval ne hidd azt hogy rögtön lesz hasad
2016. okt. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem is hittem azt,csak furcsálom,hogy ennyire puffadt, mert még sosem volt így.
2016. okt. 6. 18:52
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem ettél mostanában puffasztó ételt? Amúgy meg csinálj egy terhességi tesztet kb 400 forinttól tudsz venni bármelyik drogériában vagy gyógyszertárban.. Nem kell hozzá szülő se..
2016. okt. 7. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!