Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fogamzásgátló szedés kozben...

Fogamzásgátló szedés kozben megvonásos vérzés miert nem jelentkezik? Bővebben lent-->

Figyelt kérdés
Ditinell fogamzásgátlót szedek és már letelt az első hónap, a 4.placebo tablettát fogom bevenni, de meg mindig nem jott meg. Védekezni védekeztunk a barátommal . 2 honapja volt olyan hogy kesett 2 hetet de akkor meg nem szedtem semmit , es elmentem orvoshoz es voltak kis cisztaim de aztan megis jott , aztani honapba hamarabb megjott, ott a 24. Napra, es most megint nem akar. Ez a gyogyszer miatt lehet vagy van e tanácsotok ?!

2016. dec. 29. 09:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem az 5-6. gyógyszermentes napon szokott csak megjönni.
2016. dec. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem is az 5. napon szokott megjönni tabletta mellett.

Késni nem késhet, mert ez mesterséges ciklus, nem befolyásolja, hogy régebben rendszeres volt a menstruációd vagy nem. Olvasd el a betegtájékoztatót, általában szokták írni, normális-e, hogy nem jön meg, és vissza kell-e ilyenkor menni a dokihoz.


Ami viszont szerintem NAGYON gáz: a sok kis cisztának neve is van, PCOS. Ez egy eléggé súlyos probléma, amit kezelni szoktak, és nem igazán a fogamzásgátló a jó megoldás rá... Én a helyedben elmennék egy másik dokihoz, és ha bebizonyosodik, hogy a ciszták tényleg ott vannak, akkor tovább kéne menni endokrinológushoz is.

A PCOS könnyen okoz meddőséget.

2016. dec. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!