Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szeretném olyanok véleményét...

Szeretném olyanok véleményét kikérni akik kezdeti vérzés (duphaston szedés után) kb a 14 héten visszament dolgozni? És milyen munkakörbe?

Figyelt kérdés
Kíméljenek azok akik csak papolni akarnak,mert én is tudoma baba a legfontosabb,de ha nem dolgozok még egy hónapot semmire nem leszek jogosult.Nyugod irodai munkát végeznék!
2010. aug. 9. 21:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem az elso terhessegem alatt 11 hetesen volt reszleges mehlepeny levalasom. egy resze kiurult a verzesnek, ami az elpattant erek miatt keletkezett meg akkor (nagyon erosen vereztem es gorcsoltem), a tobbibol haematoma lett a mehlepeny es a mehfal kozott. Az felszivodott es a 16 hetes kontrollon mar minden rendben volt, a placenta is nott tovabb es teljesen visszatapadt.

Igy mehettem is vissza dolgozni. Kulfoldon eltunk, szoval mas lehetosegem nem volt, ott emiatt az ember lanya nem szamit veszelyeztetett terhesnek, nem kaptam tobb kiirast a dokitol. (mondjuk anyagilag jo nagy kakiban lettunk volna, mert a tappenz a fizetesem harmada lett volna kb es az utolso 3 honapi keresetbol szamitjak az anyasagit, szoval igy az is erosen a nullahoz kozelitett volna.)

a munkam sem volt konnyu, fizikai allo-jaromunka egy 6 fokos hutohazban. Annyi, hogy tuloraznom igy nem kellett, tehat csak heti 40 orat dolgoztam. Naponta egy fel oras szunet volt.

Hala Istennek nem volt utana semmi baj, a 30. hetig dolgoztam, a fiunk egeszsegesen, idoben, kozel 4 kilosan szuletett.

sok boldogsagot nektek es minden jot!

2010. aug. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is az első hetek óta vérezgettem és gyógyszert kaptam rá.12. hétig szedtem és akkor nem is találtak semmi bajt.Kaptam egy jó lehetőséget és elmentem dolgozni,de egy hónap után nagyon bevéreztem.Most csak feküdnöm szabad és a melóból is kivágtak.Remélem Te szerencsésebb leszel mint én.Minden jót!!!
2010. aug. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

En is fizikai munkat vegzek(masszor) es nem volt semmi gond amikor visszamentem kb a 18. heten.Annyira figyeltem hogy amint elfaradtam leultem v ledoltem :-) .Mivel irodai meloba mennel semmi gondod sem lehet,max figyelj arra h orankent kelj fel setalni par percet.

Boldog babavarast!

2010. aug. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztató válaszokat! :)
2010. aug. 20. 17:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!