Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Escapelle esemény utáni...

Escapelle esemény utáni tabi-szoptatas-menzesz-hízás kerdes?

Figyelt kérdés
Nagyjabol 3 hete tortent,hogy elszakadt az óvszer.Szoptatok,menzeszem nem volt meg.Dokim esemény utáni tabit irt fel.Terhességi tesztet követően (neg) be is vettem,a balesetunk utan 29 órával. Azota sem jott meg a bajom. Teszt negativ. Szoptatás miatt nem jon meg? Es hozok,de azt vettem eszre hogy napról napra tobbet mutat a mérleg.Ugyanugy eszek mint eddig,szülés ota nem igazan változott a sulyom (1eve szültem),néha egy kilo le vagy fel,de az a Max,ehhez kepest most az utobbi hetekben mar 2,5-3 kg- ot hiztam. ez ijesztő..leheta tablettatol?
2016. aug. 4. 22:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Vagy a terhességtől?Mikor teszteltél?Tesztelj újra!
2016. aug. 4. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Épp 3 hettel az eset utan! Negativ.
2016. aug. 5. 08:37
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy a hormonjaidat nagyon megbolondította.A tabletta,szoptatsz is,gondolom ez így sok.
2016. aug. 5. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!