Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet terhesség ebből vagy...

Lehet terhesség ebből vagy már a változó kor közeledik?

Figyelt kérdés
Várt menstruáció előtt 2 nappal védekezés nélkül voltunk együtt. Rendszeres 26-28 napos ciklusaim vannak 10 éve és most 3.napja késik.Együttlét utáni reggel mértem hőt hogy tudjam hogy állok..36.8 volt azóta is mérem 36.9 ! Tegnapi teszt negatív.Picit fáj a mellem mint amikor megakar jönni.Lehet esetleg hogy változó kor közeledik vagy túl késői ovu? Volt így valaki?
2016. dec. 31. 09:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2016. dec. 31. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hàny èves vagy? Szeretnètek babàt? Rendszeresen mèred a hődet vagy csal most mèrted?
2016. dec. 31. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mármint most voltatok együtt, a mostani esedékes menzeszed előtt 2 nappal, vagyis 5 napja és így nem jött meg? Mert akkor a teszt még az ég világon semmit nem is mutathat, hisz a beágyazódás sem történt még meg, ha netán összejött, márpedig a hcg csak utána fog termelődni, amit a teszt kimutat.

Vagy a múltkori menzeszed előtt voltatok együtt, azután megjött és most meg késik? Mert ha igen, akkor ha most teszteltél, akkor ez csak egy szimpla késés, ami még egy nem változó korban lévő nőnél is megesik és azt a teszt már kimutatta volna.

2016. dec. 31. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

40 leszek! Nem szeretnék babát.Óvszerrel védekezünk de akkor nem volt és gondoltam nem lesz baj 😞

Ebbe a ciklusba csak 1-2 nap éreztem középidőbe a tojásfehérje nyákot..mindig van ált.a 10.ciklusnaptól most épphogy volt kevés. Hőmet kb 3 hója nem nézem de tudom milyen vagyok sok évig hőmérőztem. Remélem csak esetleg gyulladás vagy más nem pedig késői ovu 😔

2016. dec. 31. 09:47
 5/7 A kérdező kommentje:
3# igen legutobb megjött rendesen most vártam a vérzést dec.28 ra .6 éve lerövidült a ciklus inlább 26 napra mint 28!Biztonság kedvéért volt a teszt.Persze ismétlek ha nem jön meg! Orvoshoz is megyek ha nem jelentkezik!
2016. dec. 31. 09:51
 6/7 anonim ***** válasza:

Januárban leszek 43. Spontán terhessegben 30 héten, mi szerettük volna, várjuk.

Nem biznek a változó korban még a helyedben :)

2016. dec. 31. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod!Boldog babavárást ☺ 6 éves a kislányom soha nem késett születése óta egy napot se..most menszi előtt nem védekeztünk erre nem jön meg 😞 marad a várakozás és januárban doki. B.U.É.K
2016. dec. 31. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!