Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » SOS! Lehet terhes vagyok?!

SOS! Lehet terhes vagyok?!

Figyelt kérdés
18 éves vagyok.Fél éve szexelek.Első barátommal sose védekeztünk de nem lettem terhes tőle.2 hónapja van új barátom és most vagyok túl egy kémiai terhességen(6 napot késett+pozi teszt) Most a vérzés első napjától számított 9.napon délután átmentem hozzá hogy elmondjam neki,de végül nem tettem meg és megint egymásnak estünk....nem használtunk megint semmit szóval bennem ment el.Félek megint baba lesz.Mert 26-27 napos szokott lenni és most mikor terhes lettem a 12.napon estem teherbe.
2017. jan. 2. 13:05
 1/7 anonim ***** válasza:
47%
Ha pozitívat teszteltél,terhes vagy!
2017. jan. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

És miből gondolod h el is ment a baba?

Van akinek a terhesség elején megjön a menszie.

Nekem is megjött még abban a hónapban mikor terhes lettem.

Szerintem csinálj még egy tesztet.

2017. jan. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez így egy orosz rulett... Előbb- utóbb ebből így baba lesz! S, hogy a kérdésedre is válaszoljak: igen, ez bekövetkezhet akár már most is!

Ha úgy gondoljátok, hogy ha esetleg megfogan, szeretnétek megtartani; akkor nyilván nincs ezzel gond.

Ha viszont nem; akkor nem értem, hogy két felnőtt embernek hogy lehet ennyi esze! A férfi is ugyanúgy felelős- nyilván; de a következményeket csakis te fogod viselni! Ha a gumi esetleg nem elfogadható nektek; akkor miért nincs legalább neked annyi eszed, hogy elmész az orvoshoz és feliratsz gyógyszert?!

És ha a barátod nem vigyáz rád kellőképpen, akkor nem is szeret igazán...

2017. jan. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem vagy meddő, akkor igen hamar teherbe esel védekezés nélkül, úgyhogy nem tudom mi ebben az s.o.s.
2017. jan. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az lemaradt, hogy előfordulhat az is, hogy nem MEGINT, hanem MÉG MINDIG terhes vagy; ugyanis léteznek terhesség alatti vérzések is... Tesztelj, mert ha így van; akkor telik az idő és lassan már nem te döntöd el, hogy megtartod-e...
2017. jan. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha rendszeres szexuális életet élsz, mi a jó francnak nem íratsz fel tablettát?! Most szerencséd volt, de legközelebb nem lesz.

(A tesztet meg kell ismételni 1-2 hét múlva, mert lehet, hogy nem ment el az a gyerek...)

2017. jan. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Gondolhatnál a nemi betegségekre is. Nem kell HIV-re gondolni, elég, ha a pasidon keresztül egy kis cafka rád fertőz valami herpeszt. Na az sos!
2017. jan. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!