Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek mi lehet a baj?...

Szerintetek mi lehet a baj? Pedig jókor voltunk együtt!

Figyelt kérdés
Szeretnénk babát és sokáig próbàlkoztunk vele de egy idő után ráhagytam mert nem akartam ráfeszülni. Múlthónapban újra próbálkoztam. Ovutesztet használtam pont a 14. napon volt a legerősebb ekkor egyutt is voltunk elotte is 4 nappal. És most megjött :( megint!
2017. jan. 3. 14:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha már legalább egy éve nem jön össze, fordulj orvoshoz. Itt senki nem lát beléd.
2017. jan. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mennyi ideje próbálkoztok? Attól még, hogy találkoznak a sejtek nem lesz mindenképpen terhesség. 1 év után kell kivizsgálásra menni, 30 felett már fél év után is lehet, a pároddal is lehet baj.
2017. jan. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szerintem az lehet a baj, hogy minden hónapban 20% esélyetek van.

Most komolyan?!?! Felnőtt ember létedre úgy gondoltad,hogy egyből sikerül?

2017. jan. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Leirtam hogy sokáig próbálkoztunk vagyis tiszában vagyok vele hogy nem sikerulhet egyből. 10 hónapja próbálkozunk.
2017. jan. 3. 20:30
 5/9 anonim ***** válasza:

1 év felett kezdődik, hogy esetleg gond lehet. De az is normàlis ha csak 1,5-2 év alatt jön össze.


A sok ideje próbàlkozók azok nem hónapokról beszélnek ha nem kőkemény évekről...

Plàne úgy nem értem, hogy van màr gyereked...

2017. jan. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Elvileg az ovulacio napjan kevesebb eselyed van mintha elotte lettel volna egyutt a paroddal. 4 nap meg mar tul sok ovulacio elott. Vagy elotte egy nappal kene, elvileg az a legtermekenyebb (6 ora kell a spermanak hogy eljusson a peteig. Tehat ha ovulacio napjan vagtok egyutt, lehet mar tu keso mire odaer.). Probalkozzatok ebben a honapban, hogy mielott ovulalsz minden masnap egyutt vagytok. Ne csuggedj:) mi 1 eve probalkozunk de meg semmi. Aztan ahogy visszaneztem, hogy mikor voltunk egyutt, nem sok olyan honap volt ahol egyaltalan eselyes lett volna. De ne ide a gyakorira irj ilyrn kerdest, ahogy eszrevettem, itt nem igazan segitokeszek az emberrel ilyen teren (tisztelet a kivetelnek). Inkabb keress egy normalis forumot ahol biztatnak, vagy legalabbis lelket ontenek beled ha nagyon padlon vagy. Nekem segit ha mar nagyon depis vagyok:)

Sok sokert erre a honapra!:)

2017. jan. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Szó sem volt arról hogy van már gyerekem.

Kesves utolsó köszönöm a vàlaszod :)

2017. jan. 4. 01:03
 8/9 Theressita ***** válasza:

Nekem is ez a gondom, hogy fogalmam sincs, hogyan kell nem ráfeszülni a dologra.... néha 2-3 napig sikerül lazán venni, de aztán mindig beindul az esélyek latolgatása ... :-) aztán ha megjön, van egy csepp csalódottság. Kitartást! Nem szabad, hogy elvegye a kedvünket a dolog. Én úgy fogom fel, hogy addig, amíg nincs babánk, azt teszem, amit akkor már nehezebb lesz, vagy nem is lesz rá idő...


Kedves 6-os! Hol találok olyan fórumot, amit említettél (normális fórum, ahol biztatnak)?

2017. jan. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen én is pont ezen a véleményen vagyok hogy addig megtehetem amire utána nem biztos hogy lesz lehetőségem. De mégis néha erősen fölémkerekedik az érzés hogy már nagyon szeretném. Remélem hamarosan sikerül mind kettőnknek :)
2017. jan. 4. 15:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!