Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Otthagyott a barátom azzal...

Otthagyott a barátom azzal hogy vegyek be eseményutánit és kész?

Figyelt kérdés

3 hete jöttem össze egy fiúval.Most voltunk együtt másodszorra és én mondtam hogy húzzon óvszert.De azt mondta utál zoknit húzni ne aggódjak nem lesz semmi gond.Eddig még sose élveztek belém csak ugy gumi nélkül.Nem éreztem semmit mikor belém élvezett..csak mikor kivette éreztem hogy valami meleg lé folyik belőlem.Azt mondta ne parázzak mert nem lesz semmi baj.Vesz nekem holnap eseményutánit.Aha!Csak másnap elutazott vissza külföldre dolgozni,irtam neki hogy nincs pénzem rá annyit irt hogy vegyem meg majd átutal a számlámra pénzt(junior számlám van még) de nem küldött semmit egy fillért sem,én meg nem mertem kérni anyumtól..

Most vagyok 4 nappal az eset után..

és a vérzésem (ami 4 napos) utána történt 1 héttel a dolog vagyis pont a középidő előtt 11.napon

Most aggódjak ezen vagy felejtsem el

mert nagyon haragszok rá hogy ezt tette velem!!!


2017. jan. 3. 16:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%
Így jár aki nem védekezik...
2017. jan. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
92%
Van okod aggódni, de nem tudsz tenni, csak várni a menstruációd, mint a messiást. Könnyebb lesz anyuákádtól pénzt kérni az abortuszra? Na mindegy, ezen már kár rugózni. A pasasodat nem is minősítem
2017. jan. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
95%

Aggódjál!

Jó eséllyel lehetsz terhes, ez majd pár hét múlva kiderül.

Ezt a faxkalapot szó nélkül tiltsd le mindenhol, felejtsd el, és tegyél úgy, mintha nem is létezne! Ő is így fog tenni, ha kiderül, hogy teherbe ejtett.


Tanulj az esetből, és ne feküdj össze mindenkivel, főleg gumi nélkül.

"Vagy te húzol gumit, vagy én húzom vissza a bugyimat, és megyek haza." Varázserejű mondat, egyből minden pasi tud gumit húzni! Próbáld ki!

2017. jan. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
94%

Először is..ez a véglény nem a barátod, ez csak szexet akart

kettő: akkor kellett volna lerugdosnod magadról mikor gumi nélkül akarta

három: ha esemény utánira nem mertél kérni anyádtól, akkor majd gyereknevelésre fogsz merni?

2017. jan. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
83%

Akkor már csak egy dolgot tehetsz.... imádkozz!

Drukkolok hogy megjöjjön, szegénykém. :(

2017. jan. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
89%
Ennyire ne legyel mar naiv, most kajak, te utalod sajat magad, hogy odaadtad magadat egy ilyen semmirekello gorenynek??? Szurkolok, hogy megjojjon a menzeszed, de azutan rogvest szedd ossze magad, csajszi. Ennek nem lesz jo vege, sok pofaraeses lesz meg, ha ilyen maradsz.
2017. jan. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
94%
Naív vagy. Így jár az aki hiszékeny.. Nem csak a terhességtől kéne tartanod hanem még az is lehet hogy össze szedtél valami jó kis fertőzést, nemibetegséget.
2017. jan. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
89%

sajnálom nagyon felelőtlen vagy. Én a helyedben még nem tenném szét a lábam, nem vagy érett a szexre és a felelősség teljes sem vagy!

nagy esély van rá hogy terhes vagy. Az abortusz lelkileg megterhelő, örökre benned marad! legközelebb használjatok gumit, vagy gyógyszert kell szedni. beszélj anyuddal, mást nem tehetsz.

2017. jan. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
30%
Jobbat kamuzz. Ez harmatgyenge.
2017. jan. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
89%
A junior számla az lényeges infó.
2017. jan. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!