Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor foganhatott szerintetek?

Mikor foganhatott szerintetek?

Figyelt kérdés

Nov. 28-án jött meg utoljára. Hétfőn délután(01.02-én) csináltam egy facelle tesztet, ami olyan pozitív lett mint amit itt még soha nem láttam hasonló kérdéseknél.


Ami a gáz az egészben, hogy a páromnak merevedési problémája van, igazából csak azért próbálkozunk néha(de tényleg ritkán), hogy történik-e valami változás az állapotában. Az egyik ilyen alkalom dec. 17-én volt.


Viszont elvileg a peteérésem 13-án volt. Előtte lévő nap munkahelyi karácsonyi buli volt. Nem nagyon emlékszem az estére, mert hulla fáradt voltam és mikor hazavittek már aludtam. Nem érzem úgy, hogy pl megerőszakoltak volna aznap. Ezen a 2 napon kívül más említésre méltó dolog nem történt.


És nem értem, hogy ilyen körülményeket tekintve hogy lettem terhes, már ha nem álpozitív az eredmény.


Másoknak meg normális szexuális élet mellett is alig akar összejönni.


2017. jan. 4. 17:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
53%

Beléd ment a barátod?

Volt valaki aki tetszett azon a bulin?

Gondold át mégegyszer!

nekem is nov.28 utolsó mensim de hála istennek nekem biztos hogy a barátom a baba apuja

2017. jan. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nem ment el bennem, sok mindenki tetszik(mint ember), de nem csalnám/csaltam meg soha. Legalábbis nem tudok róla.
2017. jan. 4. 17:43
 3/17 anonim ***** válasza:

"Nem nagyon emlékszem az estére, mert hulla fáradt voltam és mikor hazavittek már aludtam. Nem érzem úgy, hogy pl megerőszakoltak volna aznap"

Hát én már jó ideje csak 3-4 órákat alszom, de azért ilyen fáradt még nem voltam.....

Jah hogy piás voltál és nem emlékszel az más!!!!


A pasid meg ha bedugta neked, akkor lehetsz terhes!

2017. jan. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Figyelj, ha nem jött össze rendes merevedés sem, és nem élvezett el a párod, akkor jó esély van rá, hogy nem ő az apa, akár emlékszel a bulira, akár nem.


Olyan nincs, hogy szexre, és orgazmusra hónapok óta képtelen férfi gyereket tudjon nemzeni!

Ráadásul napokkal a peteérés időpontja után...

2017. jan. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Hat... Erdekes a tortenet... Mennyit ittal? Meet ha esetleg a buli estelyen tortent valami azert azt csak eszrevetted volna szerintem. Ahhoz elegge massziv ittasnak kell lenni, hogy ne ebredj ra. Arra emlekszel, hogy ertel haza? (ha igen, feltetelezem raebredsz ha szexualisan erinteznek Veled, hiszen folebresztettek, hogy kiszallj. Ebredtel volna testisegre is) Esetleg italodba keverhettek drogot? Ha igen akkor...
2017. jan. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Egyedül a hazaútra nem emlékszem, de akkor a párom jött értem. Az este folyamán történtekről azért van fogalmam és nem kerültem a szükségesnél közelebbi kapcsolatba senkivel. WC-re is egyedül mentem. Nem zaklatott senki.

1 kollégával táncoltam, másokkal kimentem levegőzni vagy az asztalnál ültünk és beszélgettünk.


Egyébként azért voltam annyira fáradt, mert aznap matekból volt 2 zh(matek I. és II. - főiskola) A suli meg messze van és aznap megtettem 400 km-t. Jó mondjuk tényleg többet ittam mint kellett volna, de hülyét nem csináltam magamból. Ez a kettő meg gondolom jól kiütött. Volt már nem egyszer, hogy fáradtságtól majd' összeesek.

2017. jan. 4. 19:16
 7/17 A kérdező kommentje:
Drog esélytelen. Pincér töltötte az italokat a szemem előtt. Meg ez egy igényes buli volt. Osztályonként voltunk szétültetve és én csak lányokkal voltam. Menet közben máshonnan is csatlakoztak hozzánk, de nem hinném, hogy drogos banda lennénk.
2017. jan. 4. 19:21
 8/17 anonim ***** válasza:

Akkor valószínűleg a szentlélek szállhatott meg.


Most azon kattogok, hogy az előbb még munkahelyi buli volt, most már zh-t írsz és osztályonként voltatok (tanár nem fárad el a dolgozat íratástól), a pasid viszont már impontens, gondolom bőven az apád lehetne.

Vagy egy orbitális nagy kamu az egész, és semmi sem igaz belőle.

2017. jan. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Levelezős vagyok és munka mellett járok suliba(egyébként kórház így értettem az osztályokat-külön a kardiológia-gasztro-sebészet-labor-stb). Egyébként a párom fiatalabb tőlem(23 lesz) csak ő is stresszel állandóan, ezt nem tudja kezelni meg a jóisten se tudja mitől van ez. Én meg 25 leszek, de az életkor legyen a legnagyobb probléma. Nem hinném, hogy a merevedési zavar kötelezően életkortól függ.


A 12-e nézett ki úgy, hogy délben volt a ZH és este meg a buli. És ugye le is kellett menni és vissza is érni időben.


Hidd el, ha kamu lenne én örülnék neki a legjobban és nem fárasztanék senkit ezzel.


Én sem voltam teljesen világos, de nem gondoltam volna, hogy számít bármit is a történet szempontjából.

2017. jan. 4. 20:36
 10/17 anonim ***** válasza:
Atyaeg! Ugye ez a kérdés nem komoly??
2017. jan. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!