Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3 nappal nem várt elott...

3 nappal nem várt elott teszt? Azert tesztelek ilyenkor mert 30-35 napra szokott meg jonni es most 35 el számolok épp .

Figyelt kérdés
2017. jan. 5. 05:33
 1/10 A kérdező kommentje:
2017. jan. 5. 05:33
 2/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Hát nem tudom, ha akarom csíkot látok, ha akarom árnyékot.Nincs jobb képed? Egyébként te látod élőben, ha látod időn belül jött ki?

Nekem volt facelle halvány csíkos, de megjött időben.

Én azért szurkolok neked! :)

2017. jan. 5. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

En hsonloan a masik valaszolohoz, nem tudom eldonteni, hogy valami halvany csik latszik, vagy csak arnyek vetul oda. Mondjuk ha az csik es nem arnyek, akkor is szurkenek tunik ebben a formaban.

De eloben mindig jobban latni, mint kepen, ezt a sajat nagyon halvany tesztemmel is eszrevettem.

Szoval te mit latsz?

2017. jan. 5. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hát (úgy tudom) elvileg a tüszőrepedés és a menzesz közötti ún. luteális szakasz ideje az, ami nagyjából állandó (és a peteérésé csúszhat), ezért ha épp 35 napos lenne, akkor a 35. nap után érdemes tesztelni. Ez persze csak a "nagykönyv".
2017. jan. 5. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem olyan mintha elázott volna a teszt. Vastag az amit csíknak gondolsz. Talán próbáld meg más fajta teszttel pár nap múlva.
2017. jan. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igen en se tudom eldönteni , de Elobe masabb ahogy irjatok is , az nem árnyék az csík , majd par nap mulva ismétlem koszi hogy megneztetek:)
2017. jan. 5. 13:49
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem árnyék, ez egyelőre pozitív, de meg kell ismételni, mert alig látható. Kémiai terhesség is lehet még.
2017. jan. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Persze ismétlem mindenképp , de most várok par napot az biztos .
2017. jan. 5. 15:09
 9/10 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem halvány pozitív. Drukkolok!
2017. jan. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
szia terhes vagy?
2017. ápr. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!