Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem várt előtt 2 nappal 10es...

Nem várt előtt 2 nappal 10es érzékenységű teszt negatív, miért nem sikerül a baba?

Figyelt kérdés
15.én volt ovulációm. Együtt voltunk 14.éjjel és 15.én délelött is,tehát ovu elötti napon és ovu napján is. nem értem miért nem jön össze már 5.hónapja.teljesen el vagyok keseredve.találkozni kellett a peteének és a spermiumoknak és mégse. nem értem már komolyan,voltam vizsgálatokon progeszteronom minimálisan alacsony de minden más eredményem jó. Jól esik kicsit kiirni magamból a bánatom

2016. dec. 27. 08:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne legyél elkeseredett. 1-1,5 év alatt sikerül az egészséges pároknak.. Nekünk is 10 hónap után sikerült.. Ne görcsöljetek rá ennyire.
2016. dec. 27. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mi 6 hónapnàl tartunk. Jó is lenne ha csak azon múlna a dolog hogy jókor vagyunk együtt.
2016. dec. 27. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Azért 5 hónap az nagyon kevés. 1 év után kell kivizsgálásra menni. Nemcsak találkozniuk kell a sejteknek, hanem más körülményeknek is megfelelőeknek kell lenniük.
2016. dec. 27. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nemvárt napján a legérzékenyebb teszt negatív volt, aztán mégse akart megjönni.

Egy hét késés után lett először pozitív. :)


Szerintem ne temesd még ezt a hónapot, sose lehet tudni...


Nekünk akkor jött össze, mikor azt mondtam, hogy itt untam bele, következő hónaptól inkább szépen védekezünk, és várunk egy-két évet, addig munkahelyet váltok, stb, nem is baj, ha nem jön össze. Amint elengedtem, egyből sikerült. Pont azért, mert előtte én is rágörcsöltem, fél éve nem sikerült, és minden hónapban egy-két hetem azzal telt, hogy "biztos sikerült", és voltak is szépen terhességi tüneteim...

Mikor tényleg sikerült, akkor meg semmilyen tünet nem volt.

2016. dec. 27. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
74%

Nem tudom, hogy mennyire realis, de allitolag 20% az esely a teherbeesesre egy egeszseges parnal egy olyan ciklusban, amikor epp jokor (tehat ovulacio elott/alatt) vannak egyutt. Ez van.

Ettol fuggetlenul vannak olyan parok, akiknek rendszeresen 1-2 honapon belul sikerul, masoknak pedig egy ev alatt.

Ne keseredj el, tudom, hogy nehez varni, de a jo dolgokra erdemes. :)

2016. dec. 27. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nagyon édesek vagytok meg is könnyeztem egy két választ :) tudom nem kéne itt rinyálnbom 5 hónap után de olyan rossz és jol esik kiirni magamból :( nekem is elegem lett most. lehet elengedem kicsit...
2016. dec. 27. 09:38
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia! Azóta mi történt? kismama vagy? :)
2017. aug. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!