Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az xepil teszten ez most egy...

Az xepil teszten ez most egy nagyon nagyon halvány pozitiv vagy inkább negatív? Nem tudom eldönteni! (kép lejjebb) vagy ez minden teszten kijön? még mensi előtt vagyok néhány nappal!

Figyelt kérdés
[link]

2016. dec. 19. 13:43
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
46%
Hát ezen határozottan látok csíkot, pedig itt sok olyan van amin nem látok, de sokan mások meg igen. :)
2016. dec. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
Itt pedig en alig latok valamit... szerintem egyenlore meg negativ, a csalodas elkerulese erdekeben. Par nap mulva siman lehet meg pozitiv. Igazsag szerint nagyon kell nezzem ahhoz, hogy meglassam azt a talan rozsaszin csikot.
2016. dec. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod, kb. 5 percre rá látszott egyébként, tehát időn belül jött ki . az tuti, csak azt nem tudom,hogy ezt most akkor halvány pozi ,vagy tényleg esetleg ez minden teszten megjelenhet, de ettől még nem vagyok terhes :(

Örülnék, ha pozi lenne, természetesen tesztelek még 1-2 nap múlva ha nem jön meg !

2016. dec. 19. 14:05
 4/32 A kérdező kommentje:

Kedves MÁsodik !


Neked is köszönöm !

Én is inkább negának venném... mert tényleg nem akarok csalódni se... de olyan jó lenne, ha ebből pozi lenne néhány napon belül.


Köszi mégegyszer ! :)

2016. dec. 19. 14:06
 5/32 anonim ***** válasza:
70%
Lehet én nem látom jól, de szerintem negatív. 😕
2016. dec. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:

köszönöm neked is 3. válaszoló.

Hát egy két napon belül kiderül.

elvileg holnapra nem várom! :)

irok hogy mi a fejlemény !

2016. dec. 19. 14:24
 7/32 anonim ***** válasza:

Én látok halvány másik csíkot, de az egyértelműen sárga nekem, nem rózsaszín. Nem áztattad szét? Mert a pisitől szétázott teszt lehet ilyen.


Szerintem ez nem pozitív így.

2016. dec. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:

nem, a leírtak szerint végeztem a tesztet. Annyi ideig mártottam a pisibe, ameddig kellett.

de lehet, hogy elázott így is !

Mindenképp csinálok holnap reggel egyet ha nem jön meg addig.

Köszi a válaszod !

2016. dec. 19. 16:30
 9/32 kavics1 ***** válasza:
szerintem ez pozitív
2016. dec. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
Szerintem is pozitív! :)
2016. dec. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!