Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kimutatná már a délutáni...

Kimutatná már a délutáni teszt is?

Figyelt kérdés
Hétfőn (jan. 2.) kellett volna megjönnie, de azóta sincs semmi. Max. annyi, hogy fájnak a melleim. Gondoltam csinálok egy terhességi tesztet. Ha baba van a dologban, kimutatná már délután elvégzett teszt is?
2017. jan. 5. 12:50
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyanígy van,de még a reggeli sem mutatta ki ma.
2017. jan. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Aewea ***** válasza:
nekem is így van sajnos, reggeli vizeletből kell megcsinálni az a biztos, nem árt ha megvárod ezt a hetet szerintem.
2017. jan. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Szerintem meg három nap késésnél a délutáni is kimutatja.

Annyi, hogy 2-3 óráig tartogasd a vizeletet.

Ha 10 perce pisiltél egy jó nagyot, akkor ne csináld még meg...

2017. jan. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Attól függ mikor volt ovud. Ha 2 héttel nemvárt előtt, akkor már jó eséllyel kimutatja délután is. Akinek később van ovuja a teszt is később pozi.


Egyébként nemvárt előtt se vártam reggelig a teszteléssel és pozi volt, előtte 4 óráig nem voltam WC-n és nem is nagyon ittam.

2017. jan. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Ha minden igaz, akkor december 19-én volt peteérésem. Együtt is voltunk a párommal.

Azért is érdekelne a dolog, mert 2 hónapja szedek gyógyszert a pajzsmirigy alulműködésemre, voltam orvosnál, aki azt mondta, hogy tökéletesek most már az eredményeim, akár sikerülhet is a baba.

2017. jan. 5. 13:24
 6/18 anonim ***** válasza:
Ha tényleg akkor volt pé-d akkor bőven tesztelhetsz.
2017. jan. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Munka után veszek akkor egy tesztet és megcsinálom. Hátha...:)
2017. jan. 5. 13:52
 8/18 anonim ***** válasza:
Drukkolok! :)
2017. jan. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Köszi, majd írok, hogy mi lett!
2017. jan. 5. 14:17
 10/18 A kérdező kommentje:
Pozitív lett! :-)
2017. jan. 5. 16:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!