Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Még 8 nap a mensiig néha...

Még 8 nap a mensiig néha olyan szurkáló fájdalmaim vannak a méh körül, állandóan éhes vagyok ami nem jellemző rám. Rengeteget eszek. Lehetnek ezek a tünetek?

Figyelt kérdés
A 10 dik naptol a 16 dik napig minden másnap együtt voltunk a párommal.Köszi a válaszokat.
2007. nov. 19. 17:42
 1/3 anonim ***** válasza:
29%
szia.én a mensim elött 2-héttel éreztem a tüneteket.szorítok neked is,hogy az legyen!!!üdv:6-hetes kismami
2007. nov. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Azt a szurkáló fájdalmat én is éreztem és kiderült terhes vagyok. Bár 8 napig még légy türelemmel! Csak akkor éld bele magad ha a teszt is ezt "mondja". Szoritok!
2007. nov. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Amikor én terhes lettem, -kb. 3-4 hetesen- arra figyeltem fel először, hogy folyton éhes vagyok, méghozzá többnyire az éjszaka közepén. (Megoldottam sok-sok joghurttal... :-) ) A szurkáló fájdalom lehet a megduzzadt belső nemi szervektől, ami terhességben szintén jellemző.
2007. nov. 22. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!