Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a 14. napon nem védekeztünk...

Ha a 14. napon nem védekeztünk tényleg terhes lehetek?

Figyelt kérdés

Barátommal eddig mindig naptármódszert használtunk.Sosem lett baj.Ciklus 10-15 napján sose csináltuk.5 hónap alatt eddig nem lett semmi gond.

Most lehet baj ha akkor is együtt voltunk?


2017. jan. 6. 20:07
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
Olyankor a legvalószínűbb, de bármikor teherbe eshetsz. Eddig szerencsétek volt, ha akartok gyereket, akkor védekezzetek normálisan
2017. jan. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%
Bármikor, de akkor igazán eselyes. Meg akkoris ha pl 1-2 nappal kesobb ovulalsz. A spermiumok nem par orat elnek, hanem legalabb 48 ôrát!
2017. jan. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%
baj nem, max terhes leszel. És mivel pont középidőben voltatok együtt, minden esélyt megadtatok magatoknak hozzá. De miért nem védekeztek, ha nem akartok gyereket?
2017. jan. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%

A sosem az 5 hónap? Akkor meddig tart nálad az örökké?


:-D LOL


A naptár módszer az ami aztán semmitől sem véd, ennél még a megszakítás is hatékonyabb.


Tulajdonképpen akkor sehogy sem védekeztetek. Ennyi. Ne szépítsük a dolgot. Minden más felesleges duma amit leírtál.


Igen, lehetsz terhes.

2017. jan. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
77%

A naptár módszer az orosz rulett szinonímája.


Ha a terhesség baj akkor igen, leher baj.

2017. jan. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
64%

Az első gyerekem a mensi utolsó napján jött össze, a második a ciklus utolsó hetében.

Szerintem ne a naptár módszert alkalmazzátok. ;)

2017. jan. 7. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Igen lehetsz terhes, majd tesztelj, és örülj a babának! Idáig szerencsések voltatok!! A naptár modszer nem védekezés!

Én történetem! Ha érdekel! Meddő vagyok,(teherbe esek de el is vetélek sajnos) ezért mindíg védekeztünk gumival.

Most nyáron feltettük az egész lakást időnk meg energiánk sem volt együtt lenni, egész hónapban EGYSZER voltunk együtt. És nem jött meg!!! Terhes lettem! Hát és ez a baba nagyonjönni akart mert most vagyok 27 hetes, kisfiút várunk! Nagyon várjuk boldokok vagyunk!

Miért írtam le a történetem, csak hogy lásd véletlenek vannak!

2017. jan. 7. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
*festettük. Bocsi
2017. jan. 7. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mi mikor babával próbálkoztunk, egyáltalán nem védekeztünk, akkor voltunk együtt, mikor jól esett, tehát az egész ciklus alatt, mégis 7 hónapig tartott mire összejött, de összejött! Szóval az, hogy 5 hónapig nem jött össze, az nem azt jelenti, hogy utána sem fog!

De hát nyilván tervezitek, különben ha nem így lenne, akkor védekeznétek...

2017. jan. 7. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!