Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 800 000 Ft-ból el lehet...

800 000 Ft-ból el lehet kezdeni egy gyereknevelést?

Figyelt kérdés
Ezt úgy értem, hogy ha most teherbeesnék ennyi a megtakarításom, plusz a páromnak van egy kis pénze. Jelenleg tanulok, de terhességem elején el fogok kezdeni újból dolgozni. Kb mire meg lenne a pici egyenlőre 1 000 000 ftot tudnánk rááldozni.
2017. jan. 6. 20:18
 1/10 anonim ***** válasza:
27%
Boven sok ennyi lóvé
2017. jan. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%
Igen, ha a párod dolgozik. Mi sok dolgot kölcsönkaptunk, babakocsit használtan vettük, első időkben megfelel a turis ruha is. Mi Rosmann pelust veszünk, jó az ár-érték arány.
2017. jan. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
81%
Boven jo, foleg ha kozben jon hozza es folyamatos kereset erkezik emelle, nagyon jo kezdesnek! :)
2017. jan. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Persze jön hozzá, párom dolgozik, én is amíg tudom és bírom csinálni. :)
2017. jan. 6. 21:04
 5/10 anonim ***** válasza:
37%
Én ennyit nem akarok rákölteni, már ha a kelengyére gondoltál. Max. 2-300 ezret.
2017. jan. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ennyit kár rákölteni! Nem lehetetlen még a tízszeresét sem elkölteni, de maximálisan felesleges. 200 ezerből már gyönyörű kelengyét lehet kihozni. Az orvosi része is kijön 200-300 ezerből. Havi 15 ezerért már magánrendelést kapsz egy jó orvossal. Egy ilyen tarifájú orvosnál kb. 150ezer a szülés. Ultrahangokra még elmegy kb. 50ezer. Egy jó szülésznő kb. 50 ezer.

Tehát 600 ezerből nagyon kúltúrált körülmények között, kultúrált körülmények közé lehet gyereket vállalni.Majdnem ugyanezt megkaphatod spórolósan is. Nekem így kijött 300 ezerből minden. Kelengye, fogadott orvos, szülésznő, fizetős vizsgálatok, babamozi...

2017. jan. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Bőőőven jó!
2017. jan. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Jó ég!

Ha párod dolgozik ennek a töredéke is bőven elég.

Ruhákat fillérekért lehet venni turiban, bizományiban, babakocsit, kiságyat szintén. Pelenka van netes (nekünk nagyon bevált). Szülni pedig sokan szülünk fogadott orvos nélkül is.

2017. jan. 7. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Bőven sok ebből még a következő két évre is bevásárolhatsz :D


Alapból, ha csak a ruhákat nézzük, két három hét alatt knövi, tehát nem kell tonnaszámra venni. Családtól is biztos kaptok ezer dolgot... azért annyira nem drága egy gyerkőc, főleg, ha biztos munkahely van és állandó jövedelem. Babakocsi, meg kiságy+pelenkázó az ami a drágább, de azt is lehet olcsón jót kapni... nyilván ennyiből már egy 200 ezres járgányt is vehettek :D


Ennyi pénz nem kell, de ügyesen spóroltatok, nem lesz gond :) Minden rendben lesz. Mennyi helyen kezdenek kb semmivel, mert becsúszik a gyerek... mégis mindene megvan :)


Sok sikert a babavállaláshoz :)


10hkm

2017. jan. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ennél jócskán kevesebből ki lehet jönni.Mi 300 ezreből megvettünk mindent,ebben benne volt az új (nem drága babakocsi) kiságy,pelenkázó szekrény,pihenő szék,légzésfigyelő,ágynemű és minden kiegészítő.Egyedül a ruhák egy része volt turis (vagy örökölt) ennél olcsóbban is ki lehet jönni,ha a nagyobb dolgokat használtan veszi meg az ember
2017. jan. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!