Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lehetek vagy neem?

Terhes lehetek vagy neem?

Figyelt kérdés

26-27 napra szokott megjönni a havim.

A vérzés után,vagyis a 8.napon lefeküdtem a barátommal,belém élvezett kétszer is

Valószínűleg csak túlparázom!

Nem lehet nagy baj?


2017. jan. 7. 16:17
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Baj nem, csak terhesség.

Tökéletes volt az időzítés.

2017. jan. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Tekintve hogy nem védekeztetek természetesen lehetsz terhes.
2017. jan. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Terhes vagy.
2017. jan. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem parázod túl.

Ha nemi életet élsz és nem védekezel, akkor lehetsz terhes.

De mostanában annyi ilyen kérdés van, hogy totál beleélvezés történik és még csodálkoznak a kérdező lánykák, hogy terhesek lehetnek. Én nem is értem.

Most már ezzel sincsenek tisztában, hogy hogy készül a gyerek?...

2017. jan. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem védekeztél szóval lehetsz Terhes. Mindent megtettél érte
2017. jan. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Majd ajanlunk szep neveket.
2017. jan. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Meg a nev előtt megkérdezi hogy mikor csinalja a tesztet..ajd a totál pozira rákérdez hogy nem e lehet hogy rossz a teszt meg hogy hogyan titkolhatna el az abortuszt a Szülei elől.. Komolyan mondom a suliba nem adnám ki a 8.os bizonyítványt amig minden gyerek (fiuk is) le nem vizsgát a abbol hogy miként készül a gyerek... A tanórákon az itt feltett kérdések lehetnének a gyakorlokerdesek😂... Na de hogy válaszoljak is... Igen lehetsz terhes. Tesztelni ráérsz ha elmaradt a menstruációs, ha két csik van rajta akkor biztos hogy terhes vagy.. Mas nem színezi el a tesztet....
2017. jan. 8. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

#7 totál egyet értek veled! Ha már a szülők nem kepesek elbeszélgetni a gyerekkel, legalább az iskolák ne engednek ki segghülyén a diákokat..

A felvilágosító ókák kb arra fókuszálnak, h ne szexelj mert meghalsz écben vagy leszárad a..

2017. jan. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#8en is valami ilyesmire gondolnek.. Az órákon elmondanám hogyan készül a gyerek..hogyan védekezhetnek es tovabbmennek egy picit valami enyhébb filmet a szülésről es az abortuszról levetitenek nékik.. Hatha akkor felfognak ennek az egésznek a súlyát.. 17 éves korom ota vagyok egyutt a férjemmel.. 24 voltam mikor a szülőktől kulon sajat magunknak gyereket vallaltunk es szültem.. Es én azt is megertem ha vannak véletlenek.. Félreértés ne essek.. De a véletlenek és a mérhetetlen tudatlanság között óriási a különbség. Arra viszont jok ezek a példák hogy komoly tervet eszeljek ki a sajat gyermekeim későbbi felvilágosításara. Mert rengeteg ilyen van.. Csak picit bujt be... Csak egyszer volt.. De első alkalommal Ugye nem lehetek terhes.. Vizbe voltunk ugye nem..stb... Vagy lehet valami applikáció kene erről vagy valami diszkoszamot irni róla.. Talan akkor eljut a a mostani fiatalokhoz is...
2017. jan. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!