Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Baba projekt 2017 januárjában?

Baba projekt 2017 januárjában?

Figyelt kérdés
Ki kezdi most?
2017. jan. 7. 23:30
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
Szia. Ebben a hónapban kezdtük mi is. Nekem február lesz az izgalmas hónap, mert jan15-én volt az utolsó menstruációm első napja.
2017. jan. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:

Én új ciklust kezdtem 20-án... :(

#2 voltam

2017. jan. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:
Jajj sajnàlom. 😔 Majd a következő hónapban. Drukkolok, majd írd meg, mi lett
2017. jan. 25. 12:32
 14/33 Norman Bates ***** válasza:
En vasarnapra nem varom, de penteken elkezdek tesztelni.
2017. jan. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:

Én is hétvégére nem várom. Igazából nem akarok előre tesztelni, de lehet holnap csak ellövök egyet...

én elég furcsán érzem magamat, máshogy, mint amúgy a "piros barátom" érkezésekor, azt sose érzem meg, csak pár órával előtte kezd fájdogálni a hasam meg általában az egyik cicim. Ha nem félnék annyira az ellenkezőjétől, simán kijelenteném, hogy sikerült ez a hónap... Nem tudom... A hasam bizsereg már napok óta, néha beleszúr, a melleim kicsit nőttek és picit érzékenyek, de szinte észrevehetetlen, nem mensi-jellegű. Étvágytalanság, kedvetlenség, gyengeség. Éjszaka nem tudtam elaludni, mert a gyomorszájam-gyomrom körül kellemetlen, émelygő érzés kínzott, ez ma napközben is megmaradt, de közben meg éhes is vagyok. Egész nap rágicsálnék valamit. Ráadásul már napok óta felkelek éjszaka pisilni, pedig azelőtt sose... És nap közben is néha rámtör olyan pisiroham, hogy nem tudnék 5 perccel tovább ülve maradni, mennem kell :D Bízom benne, hogy a bébi a ludas, mert ha nem, megbolondulok..

Mi nagyon bizakodunk :) A kedvesem már napok óta mondogatja, hogy olyan fura vagyok. Kedvileg.

2017. jan. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Hétfőre nem várom, de nem bírtam ki addig. Csináltam egy 25-ös tesztet. Én látom, időn belül kijött. Csak nem lehet akkor száradási csík. Megnéznétek?


[link]

2017. jan. 27. 20:12
 17/33 anonim ***** válasza:

Hát, ha az enyém lenne, én látnám a második csíkot, de azért pár nap múlva csinálj újat :) biztos, ami biztos.

Én tegnap, a 28. napon csináltam egyet, de (még) negatív. Szerdáig várok, ha nem jön meg, hátha akkor már mutat valamit.

Alba

2017. jan. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Mi decemberben kezdtük a babaprojektet. 1. hó nem jött össze, ebbe a hónapba bevetettem az ovu tesztet. 18-án volt pozim, aznap és előtte napokban is együtt voltunk. Úgyhogy febr 2-3-ára nem várom. Én azon kívül, hogy fura érzés van a mellemben (mellbimbómban semmi), nem érzek semmit. Nem is annyira érzékenyek, csak mintha izomlázas lenne 1 hete... Vki érzett már ilyet? Ja és 26-án volt rózsaszin pöttyöm (9. dpo). Bíztatóak a jelek, de azért nem merek nagyon remélni...

RR voltam

2017. jan. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Sok sikert mindenkinek! Nekünk is első hónap, jan. 15-én volt ovu, holnapra nem várom. Elsősorban kislányt próbálnánk két fiúcska után, ezért 13-án voltunk ovu előtt utoljára együtt. Kíváncsian várjuk sikerül-e . :-)
2017. jan. 29. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 A kérdező kommentje:
Szia utolsó! Pont így vagyok én is. 13-án voltunk együtt, utána volt az ovum. Én is holnapra nem várom. Nekünk is a harmadik lenne, egy fiú és egy lány van. Tehát nekünk mindegy, várjuk nagyon.
2017. jan. 29. 08:40
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!