Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2 napja késik, de negatív a...

2 napja késik, de negatív a teszt. Szerintetek?

Figyelt kérdés
A mellem feszül pár napja és hányingerem van reggelenként. Antibiotikumot szedtem a hónapban felfazasra vmint meg mindig enyhén fel vagyok fazva, talán ez kesleltetheti, viszont eddig minden hónapban kellett szednem antibiotikumot és akkor nem kesleltette, mindig napra pontos. Felek hogy terhes vagyok mert megszakitassal vedekezunk.
2017. jan. 8. 20:13
 1/5 anonim ***** válasza:

A megszakítás nem védekezés.

Csinálj tesztet, most erre látatlanban nem lehet válaszolni, csak annyit, hogy benne van a pakliban.

Bármi befolyásolhatja amúgy a ciklust (még a stressz is)

2017. jan. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Úgyértem mégegy tesztet
2017. jan. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem akarsz gyereket? Vedekezz!

Tesztelj ujra par nap mulva!

2017. jan. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A megszakitás,nem védekezés.De csinálj tesztet,és megtudod.Lehet később volt ovud,de lehet az antibi.-tól.Ird meg mi lett.Sok sikert!
2017. jan. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ma reggel megjött
2017. jan. 9. 14:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!