Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor jelez a teszt? Negatív...

Mikor jelez a teszt? Negatív eredmény ciklus 33 napján?

Figyelt kérdés
Ciklusom 33 napján járok. Utolsó menseszem első napja dec. 7. Előtte 32 napra jött meg. Tehát elvileg tegnap meg kellett volna jönnie. Ma reggeli teszt negatív, már jeleznie kellene nem? Márom, hogy megjöjjön de semmi arra utaló jel nincs, és a múlt hónapban már 4-7-ig pecsételtem.

2017. jan. 8. 10:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem már nyugodtan csinálhatsz tesztet. Vagy várhatsz még pár napot is. Attól függ mennyire vagy izgulós.
2017. jan. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem a 28 napos ciklus 25. napján halvány pozitív lett... De lehet, hogy neked csak később mutatja ki. Nem vagyunk egyformák. Drukkolok! :-)
2017. jan. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mi lett végül kedves kérdező?
2017. márc. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!