Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez pontosan mit jelent (peteér...

Ez pontosan mit jelent (peteérés)?

Figyelt kérdés
Ma reggel volt ragadós folyásom. Eszerint már megörtént a pé.? Nem vagyok telejesen tisztában a nyák és a pontos pé. kapcsolatával, azt hiszem :) Hétfő hajnalban voltunk együtt.
2017. jan. 10. 09:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Önmagában a nyákból lehet megállapítani, hogy volt-e ovu és mikor, mert nem objektív és kötelező a működése, úgy mint mondjuk az ébredési hőnek. Így magában nem jelent semmit az égvilágon.
2017. jan. 10. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nekem minden hónapban egyszer, 14-15 napon van ilyen, társul bal oldali szúrkálódással. Szóval nyilván valami köze van hozzá, azt nem tudom, pontosan mikor fordul elő, ha már megvolt a pé., vagy csak jelzi, és valószínű ma lesz.
2017. jan. 10. 09:49
 3/3 anonim ***** válasza:

Én csak azt tudom, hogy nyák nélkül is lehet pé, mindenkinél más... van akinek előtte jelez van akinek utána jelentkezik csak. Ezt magadnak kell kitapasztalni.


Nekem csak Closty mellett volt nyákom és ovu előtt jelentkezett.


Amelyik ciklusban terhes maradtam, abban a ciklusban nem volt semmilyen nyákom, és a hőm is fura volt... Ezután olvastam valahol, hogy nem feltétlen tapasztalja a nő a nyákot, bőven elég, ha belül megfelelő, kifolynia nem kötelező. Meg ha kétnaponta együtt van az ember a párjával (babproject) Ez gyakorlatilag megállapíthatatlan, hisz két nap múlva is folyhat ki ondó.


Érdemes ovutesztelni és hőmérőzni is és akkor két hónap alatt megismered, hogy nálad hogyan működik és mik az összefüggések :)


Hajrá és babára fel!


10hkm

2017. jan. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!