Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek mimor volt peteéré...

Szerintetek mimor volt peteérésem? 16. án? Vagy ahova behuzta a program? Az eddigi ciklus alapjan, meg ahogy megkene jonnie stb 16. án

Figyelt kérdés
Mit gondoltok?volt valakinek ilyen még?

2017. jan. 6. 11:42
1 2 3 4 5 6
 1/59 A kérdező kommentje:
2017. jan. 6. 11:44
 2/59 A kérdező kommentje:
Itt az előző havi [link]
2017. jan. 6. 11:45
 3/59 anonim ***** válasza:
Az előző havinal szerintem 1nappal később húzta be, a mostaninál jól. :) hajrá, majd írd meg, hogy mi lett a vége! Drukkolok!
2017. jan. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/59 A kérdező kommentje:
Koszonom😊 de ebbe a hóba szerinted nem elobb volt??mert szerintem nem jo helyre huzta most. 21.ere húzta.. de szerintem 16.an volt.. nem?
2017. jan. 6. 14:03
 5/59 anonim ***** válasza:
Én egyet ertek elozo valaszadoval mert ha 16. ciklus napon lett volna ovud akkor a 14. 15. ciklus napon nem lett volna nega az ovu teszt. Illetve a inkabb ugy irom, hogy a 15.en lett volna pozi es 16.napon nega vagyis ovulacio napja. De ha jol lattam akkor negatívnak jelölted ezt a napot. Drukkolok, hogy sikerüljön!!!
2017. jan. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/59 anonim ***** válasza:
Ha a 16.ciklusnapon lett volna ovu, akkor utána felment volna a hőd. De maradt lent. Így pedig majd csak akkor kezdett magasabb hő tartományban lenni, ahol behuzta a vonalat a ciklus.hu tehát, akkor volt ovulációd, amikor behuzta. :) most nekem is jatszadozik.. Azt se tudom mi van. De az 90% hogy ameddig nem megy fel magasabbra mint az átlag addig nem volt ovu. Úgy kell kineznie, hogy az első fele a vonal alatt van, a második a vonal felett.
2017. jan. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/59 anonim ***** válasza:
Jajj neharagudj.. Le esett mit kérdeztél.. :) lehet végül igazad van... Mert ha 36.7at átlag akkor a 39.9megemelkedettnek számít.. És ha nagyon nagyon jó szivuek akarunk lenni akkor akár lehetett ez az esés beágyazódás is.. De! Ez nem készpénz. :) inkább csak nyugodj meg, hogy tuti volt ovud! :) innentől.. Meg úgy is a "sors" dolgozik. :)
2017. jan. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/59 anonim ***** válasza:
Elírogatok itt.... :D 36.9*
2017. jan. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/59 A kérdező kommentje:

Na csajok, köszi a válaszokat. A folytatást elnézve, szinte biztos, h rossz helyre húzta be. Mert ugye ovu utan 3-4.napon lekéne essen kicsit... ami a 16. Napi utan meg is volt..most viszont magasan szárnyal😊😊😊nézzétek.

Az ovu tesztem mindig negepativ sajnos😏😏 minden hóba😅

Ha tényleg 16.an volt.. a naptaram szerint 4nap múlva kell megjojjon.. en ebbe bízok😉

2017. jan. 7. 15:50
 10/59 A kérdező kommentje:
2017. jan. 7. 15:51
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!