Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » érezhetem a beágyazódást? Ez...

érezhetem a beágyazódást? Ez most az lenne?

Figyelt kérdés
2 napja néha görcsölgetek és a jobb oldalon a petefészkem szúrkál fáj a cicim.megjön érzés néha.holnapra nem várom.dec.11-én volt meg.nem szokott ilyen tünetekkel megjönni.
2017. jan. 10. 10:47
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
holnap megjön. Ez a "szúrkálás", görcsölgetés, mellfájás" abszolút nem tartozik a korai terhességhez. "a majdnem megjön" igen. De holnap kiderül, hogy csak "'majdnem"-e.
2017. jan. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Eddig 2-szer voltam terhes es mindketszer kozvetlenul az egyuttlet utani napon ereztem a beagyazodast. Par oran keresztul olyan erzesem volt, mintha meg akarna jonni, enyhe hasgorcs, ami aztan elmult. A terhesseg elso jele pedig az volt, h a mellbimbom nagyon megduzzadt es erzekennye valt. Ez kb akkor jelentkezett, amikor megjott volna. A menstruacionak semmi jele nem volt, viszont a mellbimbo duzzadas egyertelmu jel volt.
2017. jan. 10. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
61%

2 válaszoló hogyan érezhetted a beágyazódást közvetlen az együttlét utáni napon amikor az 7-12 napig eltarthat? Megtermékenyülés után a petesejt vándorol nem ágyazódik be már másnap.


Én amikor a beágyazódás történhetett a menszeszem elött Kb 3 nappal, olyan apró kis szúrkálásokat éreztem a méhemben az esti lefekvéskor.Másnap délelött 2 csepp vér jelentkezett a tisztaságin.

2017. jan. 10. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
#3-as! Honnan tudod Te ezt olyan biztosan? Amugy meg a sperma max 5 napig eletkepes a noi szervezetben, ugyh nem tudom, honnan szeded ezt, h 7-12 nap? Ha kicsit utanaszamolsz, akkor ha pont idoben vannak egyutt a parok, amikor a petesejt erik, akkor baromi kicsi lenne az esely a megtermekenyulesre a Te 7 napos teoriaddal...
2017. jan. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
57%

Birom azokat, akik itt okoskodnak. #3-as: ez csak egy random oldalrol idezet:

"A petevezeték 10-13 cm hosszú fonalszerű vezeték. A belső átmérője kb. egy szőrszál vastagságának felel meg, de falazata nagyon tágulékony. A petesejt 1,2 mm-t tesz meg percenként. Így kiszámolhatod, hogy a petevezeték hosszát kb. 80-100 perc alatt teszi meg. Valahol a petevezetékben találkoznak a petesejt és a hímivarsejt, de legtöbbször a petevezeték tágult végrészében (ampulla) következik be a megtermékenyítés. Ez a petevezeték méhkürt felőli részén található.


Na számoljunk ismét! Tehát hogy az ejakuláció után mennyi idő múlva történhet meg a megtermékenyítés, függ a spermák gyorsaságától és a petesejt hollététől. Legkevesebb 5-10 perc múlva is bekövetkezhet a megtermékenyítés, de akár 1-1,5 nap múlva is, mert a spermák nagyon jól el tudnak pihenni a petevezetékben, akár 48 órát is elélhetnek ott. És ha később jön a peteérés, a kiszabaduló pete találkozhat a petevezetékben ráváró hímivarsejtekkel."



Nem artana bioszt tanulnod, mielott kerdore vonsz olyat, aki mar 2-szer esett teherbe es ugyanugy erzett. Van egyaltalan tapasztalatod ezen a teren, vagy csak eszetlenul okoskodsz???

2017. jan. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem összekeveri a spermium és a petesejt találkozását és a begyágyazódást, pedig nagyon nem ugyanaz.....
2017. jan. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen tényleg össze keveri... és a hármas egyáltalán nem okoskodott, teljesen igaza van. A megtermékenyülés és a beágyazódás között eltelik kb egy hét! Vagy akár 7-12 nap. Kettes válaszoló, olvass figyelmesebben utána.
2017. jan. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Szerintem ez akár lehet az is, vagy éppen nem. Számtalanszor éreztem ilyet, pedig nem voltam terhes. Kétszer voltam, az első beágyazódásnál pecsételtem, több napig, a másodiknál hasonlókat éreztem mint te most. De sajnos erre nem lehet mondani, hogy biztosan az!
2017. jan. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
3 terhességből egyszer sem éreztem a beágyazódást. Kívánom, hogy az legyen Neked! :)
2017. jan. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
sziasztok. érdeklödni szeretnék mert bizonytalan lettem. 9.napja h együtt voltam a párommal (babát szeretnénk). 3 napja nagyon érzékenyek a bimbóim. a menstruációm rendszertelen szokott lenni, de jan. 8-án kellett volna megjönni. ezelőtt nem fájt így a mellem. de viszont tegnap óta kevés vérzésem van ami csak általában akkor van ha wc re megyek. szerintetek lehet még baba?
2017. jan. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!