Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma van a 7 napja hogy késik...

Ma van a 7 napja hogy késik és ma első pisiből negatív lett a pregnanxy teszt csík de tegnap délután egy walentin teszt viszont? Ma miért nem lett halvány pozi?

Figyelt kérdés
Halvány pozitív volt a walentin vizeletsugaras teszt igaz hogy nem olyan erősen de látható. Ma meg főleg első pisi volt nem kellett volna most is pozitiv lennie? Nem ertem?
2017. jan. 11. 06:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha ugyanazzal teszteltél volna,látszana! A Walentin ha jól tudom 10es érzékenységű,a másik lehet több.Próbáld ismét a Walentint hasznßlni vagy várj pár napot!Megy a drukk!
2017. jan. 11. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De ennyi késésnél már nem mindegy milyen a teszt érzékenysége?
2017. jan. 11. 07:15
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi késésénél mindegynek kellett volna lennie, de ha elcsúszott a peteérés akkor lehetett akár egy héttel később is, hogy megfogant a baba. Szerintem délután csinálj egy harmadik fajta tesztet x-epil, facell, gabriell, azokon már kellene lennie halványnak. Ritka, ha téved a teszt, de előfordul. most 1-1 az állás kell még egy teszt :) Drukkolok!


10hkm

2017. jan. 11. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet hogy csak kémiai terhesség volt.. Bár mondjuk nekem 2 hét késésnél lett halvány pozitív. De szerintem menj el nőgyógyászhoz. Barátnőmnek nem mutatott semmit a teszt, viszont késett neki a menzije. El ment nőgyógyászhoz és a doki 10 hetes terhességet állapított meg. Szerintem ne add fel. Drukkolok.
2017. jan. 11. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem szokott ennyit késni, Igaz hogy szedek különböző gyógyszereket de attól sem késett még. Kétségbe vagyok esve, mert ha terhes vagyok az orvossal kell azonnal beszélni, viszont nőgyógyász minimum két hét.
2017. jan. 11. 08:37
 6/6 anonim ***** válasza:
Menj be a legközelebbi kórházba ambuláns nőgyógyászatra. Mond meg hogy különböző gyógyszerekkel miatt neked fontos tudni hogy mi a helyzet és nem várhatsz 2 hetet. De ha túl korán mész lehet hogy nem látnak még semmit. Nekem 5 hetesen derült ki hogy babát várok akkor még csak petezsákot látott a doki.. Azért drukkolok neked.
2017. jan. 11. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!