Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5. hete, minden héten egy...

5. hete, minden héten egy napot vérzek, de csak reggel, halványpiros-rózsaszínű mikor megtörlöm. Terhességi teszt múlt héten negatív volt. Lehetek terhes, vagy ez hormonzavar?

Figyelt kérdés
Igazából össze vissza menstruálok lány korom óta.Nem védekezünk.Olyan meg fog jönni érzésem volt minden alkalommal 5 hete megy ez, ma reggel megint rózsaszínt töröltem a tesztem múlt héten negatív volt.MI lehet ez szerintetek?Volt hasonló valakinél? A dokim jövő hét csütörtökre adott csak időpontot.
2017. jan. 11. 18:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Mi ez mostanaban h verzesre babát gondolnak? :)

Nem èrtem.. de tényleg.

Ez inkább szèp kis hormonproblèma lesz. Ezzel menj el orvoshoz, mindenkèpp kèrj hormonsort

2017. jan. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vagy méhszájseb. Az szokott időnként vérezni.
2017. jan. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha nem vedekeztetek,/nem vedekeztek,persze hogy lehet terhesseg...-.-
2017. jan. 13. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!