Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Félek! Van esély rá hogy...

Félek! Van esély rá hogy teherbe estem?!

Figyelt kérdés
Elvileg hétfőn volt Pé-m,éreztem magamon a méhszáj is fel volt puhulva.Másnap vagyis a ciklusok 14.napján este szexeltünk.Ugye igy nem kell kétségbe esnem,hisz már nincs ott semmi ami megtermékenyíthető lenne...

2017. jan. 12. 10:00
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Sajnos jo idözites :S
2017. jan. 12. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Na, mit felejtettél el...?


Segítek, nem írtad, hogy védekeztetek-e vagy sem. Ha nem, akkor gratulálok, király időzítés volt!

2017. jan. 12. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Fizetnek nektek az idiota kerdesekert?!
2017. jan. 12. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kellene félni, ha előre gondolkodna az ember. Tudom, az nagyon nehéz az ikyen pontagyúaknak.
2017. jan. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Két hét, és kiderül.

De ha esetleg terhes vagy, akkor nagyon ne lepődj meg, mindent megtettetek érte, hogy sikerüljön.

2017. jan. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Pont jókor voltatok együtt
2017. jan. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem nem puha a méhszájam ovukor,egyszer megnéztem,csak nyitottabb.Szóval nem biztos az ovuláció,főleg nem órákban mérve kb....

Szerintem 50% az esélye,mert olyan,mintha babára gyúrtatok volna.Ha ennyire naptárazni akarsz legalább ovutesztet vegyél,neten olcsó.Az sem 100%,de teherbe esni bármikor lehet!!!Még menses alatt is....

2017. jan. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!