Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Naptáram szerint teherbe...

Naptáram szerint teherbe lehet esni ovum előtt 2-3 nappal? Mekkora az esély rá? 18/L

Figyelt kérdés
Ha a vérzéstől számolt 11.napon szexelek,minden védekezés hiányában?
2017. jan. 7. 10:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A ciklus bármely napján lehetséges a teherbe esés.
2017. jan. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nagy rá az esély, mert a spermiumok 48-72 óráig vígan elélnek a petevezetőben, várva a kiszabaduló létére. Sőt én már olvastam olyat is, hogy az ondóban van olyan anyag (hormon) ami serkenti a tüszőrepedés bekövetkeztét.


A ciklus semelyik napján ne szexelj védekezés nélkül! Bármikor teherbe lehet esni, neked meg különösen termékeny időszakod van. Nekem pl. ebben a ciklusban a 12. napon repedt meg a tüszőm, hiába írta az alkalmazás meg a naptár, hogy január 7-én várható az ovu, a hő alapján már 4-én megtörtént.

2017. jan. 7. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon-nagyon nagy. 3 nappal az ovu előtt voltunk együtt, gyönyörű pozitív a tesztem.

Védekezés nélkül ne szexelj, ennyi.

2017. jan. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ovu elott kb 2 nappal eselyesebb mint az ovu napjan. Es mivel 18 vagy, tobb eselyed van teherbe esni mintha 30 lennel. Biztos akkor ovulaltal? Tesztet mindenfelekeppen csinalj a menzi elott par nappal. Ha akkor negativ akkor minden nap csinalnek amig meg nem jon. Ha nem jon meg akkor irany az orvos hogy mik a lehetosegeid
2017. jan. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!