Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Előfordul, hogy a terhességi...

Előfordul, hogy a terhességi teszt nem mutatja ki a terhességet?

Figyelt kérdés
December 2-án voltunk együtt a párommal, védekezés nélkül. 14 nappal később barnázást és pecsételő vérzést tapasztaltam, ami több mint 10 napig tartott. 29-én kellet volna negjönnie. Már két hete késik, csináltam tesztet és negatív lett. Semmilyen konkrét tünetem nincs. Egyetemista vagyok és a vizsgák miatti stressz hatását érzem csak.

2017. jan. 12. 12:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Itt az állatok/vadállatok kategóriában nem sok választ fogsz kapni...keresd meg a Teherbeeses kategóriát. De két hét kesesnel már orvos is biztos választ tud adni...
2017. jan. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2 hétnél még nekem is negatív volt (xepil teszt). Legközelebb 4 hetesen teszteltem, az már pozitív volt. Facelle tesztet vegyél rossmannban, az hamarabb kimutatja.
2017. jan. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ritka. De előfodulhat. Barátnőmnek nem mutatott semmit a teszt. A menzije késett. Elment nőgyógyászhoz aki 10 hetes terhességet állapított meg neki. Azóta 1,5 éves a kisfia :)
2017. jan. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A kérdezőnél már több mint egy hónap eltelt az aktus óta (dec. 2.). Ha most negatív a teszt, akkor nem vagy terhes.

Ez egy felborult ciklus, feltehetően hormonzavar okozza.

Dec. 16-án kezdtél vérezni, onnan számold a következő ciklust, vagyis nem is késik 2 hete.

2017. jan. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Beágyazódás után egy nappal megjött a menzeszem nagyon durván, így azt hittem, nem beágyazódás volt. A menzeszem túl hosszú volt, 9 napra elnyúlt, ekkor megint gyanút fogtam, hogy esetleg méhen kívüli, csináltam tesztet, negatív volt. 1 hét múlva megkérdezték, terhes vagyok-e, mert olyan szép az arcom. 2 hét múlva már nem jött meg a menzeszem, 5 nap késés után teszteltem, akkor már pozitívat. Minden rendben volt a terhességemmel, bár elég furán kezdődött, azzal a nagyon intenzív "menzesszel".
2017. jan. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!