Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt valaki akinek 7 hetes...

Van itt valaki akinek 7 hetes terhes volt és még nem volt szivhang csak petezsák? Irjon akivel esetleg elöfordult.. Nagyon elkeseredtem.

Figyelt kérdés
2017. jan. 12. 13:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Jelen! már 12 hetesek vagyunk :) Jövő héten lesz szívhang, pozitívan állj hozzá!
2017. jan. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Ez jo hir. Köszönöm. 7 hetes vagyok ès mèg nincs szivhang. Nagyon elkenödtem...
2017. jan. 12. 13:49
 3/14 anonim ***** válasza:
Nekem se volt, pedig direkt betöltött hetedik héten mentem, mert akkor már biztos van. És tudom mikor fogant(peteérés tesztet használtam amikor fogant), az alapján már lennie kellett volna szívhangnak! Az orvos normális volt és megnyugtatott, hogy majd lesz. Azóta 23 hetes már, úgyhogy minden ok :) Lesz nálad is szívhang, ne aggódj!
2017. jan. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

A petezsák mérete egyébként korához képest rendben van? Ne kenődj el, szerintem az orvos se mondta, hogy el kell kenődnöd! :) Sok ilyen kérdés van itt, hogy 6-7 hetesen nincs szívhang és aggódnak, utána pedig minden rendben van.

1-es voltam.

2017. jan. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szèpen a megnyugtato valaszokat. Igyekszem pozitivan netni a dolgokat. Csak olyan rossz ez az erzes...gogy ott a petezsak nö es nincs embrio nincs szivhang....
2017. jan. 12. 14:09
 6/14 anonim ***** válasza:
Nekünk se volt. Most itt szuszog mellettem a 9 hónapos fiam. Makkegészséges. :) Nyugi! Jó babavárást.
2017. jan. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
nekem sem volt, aztán kiderült, 2 héttel később fogant. És nekem még a teszt se mutatta ki (később sem), szóval fokozottan ideges voltam. De minden rendben volt
2017. jan. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ha a petezsák szabályos, akkor még van remény. Ha az van a leleten, hogy "deformált", akkor nem igazán, de sosem lehet tudni.
2017. jan. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Mi 6 hetesen mentünk először, akkor még nem látta a szív pulzálását ( nekünk nem szívhangot nézett, máig nem tudom miért...). 9 hetesen hívott vissza akkor látszódott minden :) ne csüggedj még van időd!!
2017. jan. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Utolsó, szerintem azért mert a 6. héten max. pulzálás van.
2017. jan. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!