Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki azt kérdezi, hogy lehet-e...

Aki azt kérdezi, hogy lehet-e terhes, miért nem vesz inkább egy tesztet?

Figyelt kérdés
Nem látunk bele senkibe, nem tudunk helyette pisilni. Nem értem, milyen választ vár. Tippet? De azzal meg mire megy?
2017. jan. 14. 17:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
Nekem a kedvencem, amikor csinál egy nap alatt 10 tesztet, mind a 10 pozitív és megkérdezi, hogy tényleg az-e.
2017. jan. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Általában kifejtik, hogy miért nem csináltak tesztet.
2017. jan. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Van aki nem is akar tesztet venni,ha egyáltalán csak rosszul gondolja,hogy terhesség állhat a tünetei hátterében.Ezért inkább megkérdezi,hogy van-e rá esély.Többségében vagy megjön vagy ha terhes,úgyis vesz tesztet vagy esetleg dokihoz megy inkább.
2017. jan. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Lehet épp akkor kérdezi, amikor a teszt még ki sem mutatnà, vagy nagyon is csinàlt tesztet ami negativ csak még mindig reménykedik.


Kívánnàm hogy csak oda jöjjenek babák, ahol várják is és nem fordítva, de kicsi vagyok én ahhoz hogy a természet törvényeit bíràljam

2017. jan. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
68%
Ezt én sem értem soha... kicsit unalmas.
2017. jan. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is azert, mert a teszt meg nem mutatja ki es minden apro jelet figyel. en igy voltam, de kerdest nem tettem fel, de minden hulyeseget ossze olvastam :) 36 hkm
2017. jan. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Mikor ide regisztráltam eleinte próbáltam segíteni az ilyen kérdezőknek szép szóval, később oda mondogattam de rendesen, ma már átgörgetem az ilyen agyhalott, önállótlan "nők" kérdéseit.
2017. jan. 15. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Jó lenne olyanok válaszát is olvasni, akik tettek fel ilyen kérdést. Engem komolyan érdekelne, mit gondolnak!
2017. jan. 15. 12:57
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Pedig biztos jártak itt, mert már lepontoztak. :)
2017. jan. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nekem pl. már napok óta késett a vérzésem, teszt halvány pozitív volt, de az orvos nem látott SEMMIT, pedig addigra kb. 2 hete késett mire orvoshoz jutottam. Se petezsák, se szikhólyag, de még a méhfal sem volt valami vastag. Na akkor tettem fel itt kérdést, hogy járt-e már így valaki, lehet-e terhesség attól, hogy nem látszik semmi, mért nem látszik stb. Ez volt az egyetlen alkalom, hogy ilyen kérdést írtam ki.


Van aki meg azért írja ki, mert annyira retteg, hogy mégis terhes, más meg annyira akar, hogy várja az olyan válaszokat, hogy "nekem is ilyen tüneteim voltak és baba lett belőle"

2017. jan. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!