Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Még csak holnap leszek 7...

Még csak holnap leszek 7 hetes, szerdán megyek dokihoz, de már egy hete mindenki kérdezi, hogy terhes vagyok e. hatalmas a pocim?

Figyelt kérdés
Komolyan kezdek elbizonytalanodni, hogy csak ennyi idős terhes vagyok e. Hogy mi van ha előző ciklusomban is már az voltam. Egyszerűen létezhetetlen hogy így megnőjön valaki hasa egy ilyen fiatal terhességnél... rakok fel képet is ha kéritek.

2015. nov. 15. 14:37
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
mutass képet. Nem lehet, hogy hányingered van, szédülsz és ezek miatt?
2015. nov. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
[link] komolyan a sírás kerülget... nem is akartam elmondani senkinek a 12.-hét előtt erre mindenki gratulál ha meglát...
2015. nov. 15. 14:47
 3/19 anonim ***** válasza:

Igen, rakj fel képet! :)

7 hetesen mág nem igazán lehet pocakod...

2015. nov. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Az utolsó menstruációtól számolják a terhességet, de van aki az első pár hónapban is menstruál, igaz annak jellege eltér a megszokottól. De uh vizsgálaton a baba méreteit megvizsgálva is fognak nyilatkozni, hogy hány hetes magzatnak felel meg a baba. Ekkora terhesség még nem észrevehető, de a tünetek miatt, akár felfújódás is állhat a háttérben.
2015. nov. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
látjátok milyen hatalmas? Tudom, hogy ennyi idősen nem lehet pocakom, ha valaki ezt tőlem kérdezné valószínűleg kinevetném... de ilyen durván fellennék puffadva?
2015. nov. 15. 14:51
 6/19 anonim ***** válasza:

:O Ez tényleg jó nagy.

És mindig ekkora? Mármint egész nap? Tuti nem felfúvódás? Vagy nem 7 hetes...

:)

2015. nov. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
67%
Sajnos nálunk is mindenki tudta már a 6. héten, bár nem a has méretem miatt. Hála az égnek semmi baj nem volt a babómmal, nagyon ügyes kislány. 22 hetesek vagyunk. :)
2015. nov. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
mindig ekkora... borzasztó komolyan a főnököm is már kérdezget pedig még orvosnál sem voltam :( van valami puffadás ellen amit lehet szedni terhesség alatt? ki próbálom, hátha az segít, gondolom ha puffadás akkor lefog tőle menni a hasam
2015. nov. 15. 15:23
 9/19 anonim ***** válasza:
amúgy lapos a hasad?
2015. nov. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Puffadás lesz :) Elsö babámnál annyira puffadtam hogy 8! hetesen már terhesnadrág kellett.Espumisant nyugodtan szedheted.Èjjel nappal puffadtam.De föleg dèlután úgyèreztem szètszakad a hasam.
2015. nov. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!