Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha nincs petezsak nincs...

Ha nincs petezsak nincs embrio nem talalnak semmit. De a hcg rendesen nö akkor mi lehet a baj? 8 hetes vagyok. Es teljesen ketsegbeesett..

Figyelt kérdés
Konkretan meghulyulok....Erre valaki valami okosat tudna mondani nekem? Mert az orvosok semmit nem tudnak mondani azon kivul hogy varjunk mi lesz.
2017. jan. 14. 17:35
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
méhen kívüli? Vagy nem 8 hetes
2017. jan. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
A fogantatas biztos mert nwm voltunk együtt azota. Mehen kivulire gondolok en is...de az orvosok semmit nem mondanak.
2017. jan. 14. 17:58
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Méhen kívülire gondolnék én is.

Menj másik dokihoz.

2017. jan. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Utolsó mensi?

Pozitív teszt van?

Uh-n mit láttak? Felritkulást a méhben esetleg?

2017. jan. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
November 21. Semmit nem latnak. 2 hete lattak petezsakot most mar azt sem. De azt sem mondjak h mehen kivuli. Csak h varjunk. Holnap elmegyek egy masik orvoshoz. Mert eddig ketten neztek. Az egyik azt mondta jo a hcg . Ha most mennek elöször akkkor jo lennne a 11.000 es hcg. De hogy 3 napja csak 8 ezer colt neki igy se rossz...nem tudom mit higgyek....
2017. jan. 14. 19:26
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Olyan nincs hogy 8 hetes terhesség uh -n nem látszik. A hcg nem lenne rossz tényleg. Az biztosan terhesség! Valahol lennie kell! Ha a méhen belül nincs, akkor sajnos kívül van ...

Ne várj ezzel, mert veszélyben is lehetsz.

2017. jan. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Azt írod 2 hete láttak petezsákot.Az hova lett?

Mi az h nem mondanak semmit?Csapj az asztalra!Ha méhen kívüli veszélyben vagy!

2017. jan. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Hat ez tenyleg erdekes!! Ha no a hcg akkor ott van valahol!

Tenyleg menj egy normalis orvoshoz. Hallottam mar olyat h annyira "elbujt", hogy nem talaltak eleinte a babat.

Drukkolok neked!

Amit lattak petezsakot azt a mehben lattak? Mekkora volt?

2017. jan. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

- lehet vetélés (ha 2 naponta nem duplázódik a hcg, akkor valószínűleg nem fejlődik rendesen)

- lehet méhen kívüli

- és lehet hormontermelő ciszta


Más lehetőség nincs.

2017. jan. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Huhh! Én azon csodálkozom h nem fektettek be. A méhen kívüli már 6+5 nel repesztette a perverzeteket. 2000 körül volt a hcg -m. Sztem a 11000 nagyon sok a méhen kivülihez.
2017. jan. 15. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!