Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Azt mondta a nőgyógyász, h a...

Azt mondta a nőgyógyász, h a hőgörbéim alapján nincs peteérésem, másnak is ilyen egy sikertelen görbe?

Figyelt kérdés

Hamarosan elkezdjük uh-val is követni.

[link]

[link]



2017. jan. 15. 09:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Szerintem meg az elsőn volt de később, mint ahova behúzta. Úgy 21. ciklusnap körül.

A másodikon nem ennyire egyértelmű de ha volt, 26. nap körül.

2017. jan. 15. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettőben volt peteérés, a nőgyógyász rosszul mondja. Semmi baj nincs ezekkel a görbékkel.
2017. jan. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Utolsoval értek egyet, mindkettő hónapban volt, de később, mint ahogyan a program behuzta.

Az uh kovetes majd igazolja.

2017. jan. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is volt csak úgy ahogy a többiek is írták,később mint ahova behúzta a gép.
2017. jan. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

4es vagyok

Ilyen egy ovu mentes görbe pl

[link]

2017. jan. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
En is csatlakoznék. Szerintem is volt ovud csak kesobb. Továbbá ne haragudj, hogy beleszolok de javasolnék masik nőgyógyászt. Bízom benne az uh bennünket igazol. 😉 es drukkolok a mielőbbi babasodashoz. 4es Neked is!
2017. jan. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező a görbék alapján volt :)


Viszont saját tapasztalat... szép görbékkel amin látszott az ovu... uh-n peteérés nyoma sem volt :( Szóval engem becsapott vetélés után nem állt helyre, de a görbe jó volt. Szóval tény, ha babát szeretnél uh a legbiztosabb...


De később mikor lett peteérésem vérvétel is igazolt akkor is szép görbém volt :)


Szóval kissé becsapós a dolog... egy egy vizsgálat nem árthat. Minden esetre a dokitól erős túlzás lenne, hogy görbe alapján nem volt ovud... akkor nekem a dokit szerint baba sincs a pocakomban, ha látná a görbémet XD


Szóval hajrá :)


11hkm

2017. jan. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a biztató szavakat! Ehhez az orvoshoz nem megyek vissza, mert elég koromba természete van és mindenbe beleköt. A hőgörbémbe is beleverte a csúfot, azt mondta, az ovuláció a 14., 15. napon van, erre alapozta azon kijelentését, h nekem nem volt. Én azért megkérdeztem, hogy törvényszerű ez a 14.,15. nap? Erre azt mondta nem, viszont látásra.....

Még1X köszönöm! :)

2017. jan. 15. 14:43
 9/13 anonim ***** válasza:

4es vagyok.

Az egy régebbi görbe,jelenleg 28hetes vagyok a harmadik babámmal 😍


Amikor én jártam uh-s követésre 20-24napig néztük hogy növekedésnek indul e tüsző,mert volt h 24napon volt tüszőrepedésem és terhes is lettem 😊

Drukkolok neked kérdező!

2017. jan. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
6os vagyok! Kerdezo, Jo dontes 😊 egy orvos ne beszologasson, nem exert megyunk hamemsegitsegert legyen, tanacsot adjon.
2017. jan. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!