Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit fog megvizsgálni a nőgyógy...

Mit fog megvizsgálni a nőgyógyász, ha már több hónapja sikertelenül próbálkozunk a babával?

Figyelt kérdés

7 hónapja próbálkozunk, mindenkitől azt hallom, h 1 év után kell vele orvoshoz menni, de már nem szeretnénk ezzel várni. Nagy baj, ha a dokinak azt mondom, hogy már 1 éve próbálkozunk? (Csak h komolyan vegyen)

Várhatóan milyen vizsgálatok lesznek az első körben?

Köszönöm a segítséget!



2017. jan. 4. 21:56
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Mi is ezt mondtuk, igy derult ki 6 hónappal elobb a pcom mint 1èv! Kezeltek inofoliccal eleinte es nemis kellett mas sikerult 2honapnyi adag utan helyreallitani a menzeszem. Majd harmadik honapban pozi teszt! :) utana 12. Hetes koromig kellett innom.:) draga de nekunk megerte!

Egyebkent hormonokat szoktak nezni, meg uh, kenet, vizelet , nalam Cukrot is neztek

2017. jan. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ebben én is hazudtam kicsit, a korom miatt, a férjem aznap ment volna az urológiára mikor pozi lett a teszt.
2017. jan. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ebben a legtobben "'hazudnak " , kegyes hazugsag :)

Tobb ilyet ismerek. Ugydem tudjak mikortol nem huz a ferj gumit ...


Nogyogyaszati fizikalis vizsgalat, ultrahang ( ciszta, mioma, stb ) kenetvetel, tenyesztes, verkep, csaladi anamnezis.


Ferfinak spermaszam es vizikalus vizsgalat urologian

2017. jan. 5. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem hormonsorral kezdték (sima vérvétel), 7 hónap egyébként nem sok idő, csak annak tűnik.
2017. jan. 5. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Snorri ***** válasza:
5-8 hónap az átlag! Azért legalább ezt látjátok ki!
2017. jan. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Snorri ***** válasza:
Várjátok...ezt nem én mondtam, hanem czeizel.
2017. jan. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nha megvolt..... És a doki nagyon nem volt kedves.... Azt mondtam h 10 hónapja próbálkozunk és gyakorlatilag lecseszett, h miért csak most jövök.... már hónapok óta figyelni kellene uh-n a peteérésemet. Kérdezte, h egyáltalán tudom-e mi az a hőmérőzés.... mondta, h 2 hónapja csinálom. Abba is nagyon próbált belekötni, h biztos nem jól csinálom, de nem jött be, mert azt véletlenül jól vezetem... Persze én balga, pont nem vittem magammal kinyomtatva, ezért is kiakadt....

Kérdezte, h szedek-e terhesvitamint? Mondtam, h Femibiont 2 naponta , E és D vitamint szedek meg Inofolicot iszok. Ekkor is kiakadt, hogy minek szedek ennyi folsavat, válasszam ki vmelyiket és csak azt.

Kérdezte h van-e folyásom, mondtam h ritkán egy pici... megvizsgált és persze megint kiakadt, mert azt mondta hogy mi az hogy kevés folyásom van mikor az egész hüvelyem be van gyulladva, meg fehér váladékos. Kérdezte h nem csíp, viszket. Soha nem volt ezzel gondom én semmi ilyen tünetet nem éreztem. Írt fel nekem és a férjemnek gyógyszert. Kiioktatott szépen hogy mossam ki a ruhákat, h kerüljem el a visszafertőződést. (Legalább tanultam is vmit)

1 hét múlva megyek az eredményért.

Rákszűrésem 2 éve volt, persze azért is kaptam....

Az sem tetszett neki, h a ciklusom végén jöttem, mert mi van ha én itt a vizsgálóasztalon elkezdek menstruálni.

18 óráig rendel, én 16:40-re értem oda, és ezt is szóvá tette, hogy máskor fél 5ig érjek oda, vagy inkább munkaidőbe menjek...


Szerintem volt még más kiakadása is, de most hirtelen ennyi jutott az eszembe. Bocs h ennyit írtam, de ennek ki kellett jönnie.

Ami jó h az uh alapján minden rendben van testileg, csak sajnos a hónapban nem volt ovum, de én ezt a görbémen is láttam. :)

2017. jan. 6. 21:05
 8/10 A kérdező kommentje:
* :(
2017. jan. 6. 21:07
 9/10 A kérdező kommentje:

Még annyit mondott h most 2 hétig nem lehetünk együtt a férjemmel a gyógyulás miatt.

És az sem jó h mi a ciklus elejétől a végéig 2 naponta voltunk együtt.... szerinte a 10. napon kell rákapcsolni, előtte lehet "lazsálni", de azután minden nap legyünk együtt 10 napig.

2017. jan. 6. 21:22
 10/10 anonim ***** válasza:

Hat eleg hulye doki..

Es bunko is , mert nez igy le?

Enis ezeket szedtem es sikerult

Egyebkent kegyeshazugsag de ha vki vizsgalatot ker szokas azt fullentenk j tobb mint egy eve probalkoznak

:)

VALTS DOKIT!! Ilyenhez tuti nem jarnek pl terhesgondozasra sem

Akkor mar inkabb jofej magandoki foleg ha teherbeesesi problemaitok vannak? Ferjedet vizsgaltak? Meg Neki is kell vitamin E vitamin es esetleg multivitamin

Meg erdemes kerulni a forro furdot neki, farmerokat ulesfutest stb!:) 1* voltam

2017. jan. 6. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!